Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 20:41:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Terrarium za 2 czteropaki  (Przeczytany 7636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kondi

  • Moderator
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Terrarium za 2 czteropaki
« dnia: 13.04.2010, 20:01:42 pm »
witam,

mam do pozbycia się pierwsze terrarium Kuby, wymiary 40cm głębokości i tyleż wysokości, natomiast na szerokość po zewnętrznej jest 75,5 cm. terra jest z płyty meblowej w kolorze olcha miodowa, boki i tył pełne, otwarte z przodu od wysokości 10cm, trzeba dorobić sobie szybę (jakieś 20zł), szyny na szybę są wyfrezowane. na górze belka do podwieszenia świetlówki. szczelne wysilikonowane. do tej pory korzystałem z tego terra jak zawoziłem Kubę znajomym na czas moich wakacji, ale teraz jest już sporo za małe na niego, więc znajomi będą przyjeżdżali co kilka dni do Kuby. terrarium dobrej jakości, bardzo estetyczne, szkoda mi się go pozbywać, ale w tym miejscu gdzie stało do tej pory będzie szafa na całą ścianę, więc nie bardzo (stało sobie u mnie odwrócone i robiło za stolik).

odbiór wyłącznie osobisty, zdjęć nie chce mi się zamieszczać, jeśli ktoś jest zainteresowany, albo ma jakieś pytania to kontakt przez priwa, albo w tym wątku. cena za terra to 2 czteropaki piwa, może być Harnaś, nie musi być Carlsberg ;) jeśli nie znajdzie się chętny w ciągu kilku dni, to wywalam na śmietnik.
may you always hear the whisper of wings


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?