Pozostałe > Adopcja i inne ogłoszenia

Uwaga - nowy regulamin działu

(1/1)

kondi:
W związku z tym, że żółw to nie zabawka, każdy post w tym dziale będzie podlegał moderacji przeze mnie (jaki ja jestem paskudny to już niektórzy wiedzą, więc pretensje do mnie a nie nulusa). Pełny regulamin będzie ustalony wkrótce, przez nulusa i mnie w porozumieniu z Beatą. Ostateczny termin, po którym posty nie spełniające wymagań będą usuwane to 31 sierpnia.

Już w tej chwili mogę napisać, że częścią prawidłowego posta będzie opis warunków, jakie możemy spełnić, bez ściemniania i bełkotu (o tym, czym jest bełkot decyduję ja, a jak decyduję patrz nawias 1), najlepiej ze zdjęciami. Posty z tekstem - zapewnię żółwiowi świetne warunki (bełkot), kontroluję niedobory wapnia (ściema, bo taka kontrola możliwa tylko poprzez badanie krwi, lepiej zapewnić odpowiednią dietę), czy inne w rodzaju żółwie są śliczniusie i chcę jednego (bełkot i ściema w jednym), od razu mówię, że nie spełniają wymienionych wyżej wymagań. Przypominam o terminie karencji, we wrześniu te posty zostaną usunięte.

Żółwie muszą mieć odpowiedzialnych właścicieli, a nie Paris Hilton z jej pieskami, codziennie innymi. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której z powodu braku tych zwierząt na allegro, żółwie będą przygarniane jako przytulanki przez nieodpowiedzialnych właścicieli za pomocą tego forum. Nowy właściciel musi zapewnić odpowiednie warunki i musimy być o tym przekonani jeśli dopuszczamy do publikacji posta. Oczywiście nie da rady skontrolować tego w pełni. Mam nadzieję, że zrozumiecie sytuację. Mile widziane są osoby, które udzielają się na forum dłużej niż tydzień zanim umieszczą ogłoszenie.

ps. wszelkie pretensje proszę kierować wyłącznie do mnie

Agnieszka:
A od kiedy Ty zostałeś moderatorem  ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej