Pozostałe > Adopcja i inne ogłoszenia

Zwłoki żółwi [cała Polska]

(1/16) > >>

Serpentin:
Zwłoki żółwi [Cała Polska]

Przyjmę zwłoki różnych gatunków żółwi, zarówno tych wodnych jak i lądowych. W zamian oferuję darmową sekcję zwierzaka z której do wglądu właściciela udostępniane są zdjęcia.



Rozumiem, że ogłoszenie jest nietypowe jednak chyba lepiej przekonać się z jakiego powodu padł gad, aby w przyszłości nie dopuścić do powtórzenia sytuacji na innym osobniku. Mam nadzieję, że ból po stracie zwierzaków nie przyćmi Wam spojrzenia na sprawę i zamiast zakopywać zwłoki w ogródku lub wyrzucać je na śmietnik przekażecie żółwia na sekcje. W ten sposób śmierć Waszego gada nie pójdzie nigdy na marne.


Przesyłka:
Zdecydowanie preferowany jest odbiór osobisty na terenie Krakowa, jednak po wcześniejszym kontakcie i zapakowaniu według podanych prywatnie instrukcji na ten temat możliwa jest wysyłka.

Dane kontaktowe:
serpentin@op.pl
gg 1793565

Pozdrawiam Serpentin

malwa:
Super sprawa Serpentin, chyle glowe jesli wiez co robisz... sama mialam z tym problem i to jeszcze z geochelone elegans  :( .

Jakub:
serpentin jeśli potrafisz robić takie rzeczy to jesteś zawodowcem

anna-daria:
Jak mój żółwik zdechł to mi na innym forum też proponowali żebym wysłała żółwika do Serpentina. Niestety ja mieszkam w Holandii, więc wysyłka zdechłego żółwia przez granicę byłaby ryzykowna. Ale jakbym mieszkała w Polsce to na pewno bym skorzystała, bym przynajmniej wiedziała co się stało mojemu żółwiowi. A ten "sekcjarz" z Holandii do którego mój żółwik powędrował niestety zapadł się pod ziemię razem z moim Franusiem.

A co do zdjęć to ja bym bardzo chciała wiedzieć jak wygląda na zdjęciu kręgosłup żółwia i skorupka z drugiej strony.

Serpentin:
Oj niestety o zawodowstwie ciężko tutaj pisać, ale na pewno staram się zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie anatomii żółwi i diagnozowania przyczyn zgonu. Od razu uprzedzając dalsze pytania nad całością czuwa pani profesor, która jest weterynarzem inaczej by to nie miało sensu.

Jeśli chodzi o dalsze dyskusję w sprawie takich sekcji i pytań jak to wygląda to zapraszam na PW albo jeśli będzie więcej zainteresowanych do założenia osobnego tematu (tylko proszę o linka na PW żebym wiedział gdzie pisać).  Bo chciałbym, żeby ten temat pozostał jednak ogłoszeniem, za którego podklejenie przez moderatorów bym się nie obraził.

Pozdrawiam Serpentin
PS anna-daria - jak znajdę wolną chwilę to podeślę Ci takie zdjęcie na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej