Żółwie lądowe > Choroby

Pancerz. Wszystko w porządku?

(1/1)

żółwikFelek:
Dzień dobry. Jestem początkującym hodowcą żółwia. I mam pytanie a mianowicie czy takie małe jakby kreseczki na dole pancerza u żółwia lądowego stepowego są normlane czy może to coś oznacza? Na dole załączam zdjęcie. ;)

ןคภ ๒z:
Nie pamiętam co to dokładnie jest, ale nie jest niebezpieczne. Powinno zniknąć po sezonie wybiegowym, w którym żółwie mają dostęp do naturalnego światła słonecznego.  ;D

PS:
To chyba jakieś bąbelki powietrza zamknięte pod pancerzem podczas wzrostu, ale nie jestem pewien. ;)

Zolwikk:
dzien dobry,pilnie potrzebuje pomocy,mam dwa zolwiki wodno ladowe(chinskie)i maja rozowe zabarwienia na dolnym pancerzu,bardzo mocno sie o nie martwie..pilnir prosze o pomoc

Zolwikk:
Dzien dobry,mam pytanie,co mam zrobic jak moje zolwiki wodno ladowe (chinskie) maja zarozowiony dolny pancerz?prosze o jak najszybszy kontakt,bardzo sie o nie martwie

Kenet:
Musisz szybko udać się do specjalisty od gadów. Napisz skąd jesteś to kogoś polecę. Zarozowienie na pancerz może być niegroznym stłuczeniem ale także być objawem posocznicy, warto dmuchać na zimne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej