Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 03:23:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Po wizycie u weta, proszę o opinie  (Przeczytany 2321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chrzanu88

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Po wizycie u weta, proszę o opinie
« dnia: 07.10.2013, 19:16:23 pm »
witam w piatek bylem z moim stefanem u weta bo cos mu sie z ewym oczkiem porobilo i na ogolna kontrole po zakupie, wet co do oka powiedzial z to jakas mala infekcja i dal mi masz aureomycin, to jest masc z antybiotykiem? co o niej sadzicie? mam ja dawac 3 razy dziennie przez 10dni, jezeli w ciagu 8 dni nic sie nie poprawi mam sie konsultowac z lekarzem
zbadal jeszcze kupe i stwierdzil duza ilosc robali z jajkami i dal mi panacur susp.2.5% i mam go podawac przez 5 dni po 0,35ml  ( zolw wazy 150g) -  prosze rowniez o opinie tego leku:)

zauwazylem tez w ciagu ostatnich 2 dni o wiele wieksza ospalosc,nie wstaje jak zawsze a dzis spal caly dzien, dopiero jak go obudzilem to zjadl i podalem mu panacur, ta ospaosc moze jest spowodowana ta mascia skoro podobno jest z antybiotykiem?       i jak wy odrobaczacie swoj skorupki/;0
 

Dodano 07.10.2013, 19:19:51 pm
dodam ze wet jest teoretycznie specjalista od gadow i podobno sie zna:) ogolnie stwierdzil stan zolwia na w miare dobry, opisalem mu diete warunki i cala reszte i stwierdzil ze musi sie teraz troszke zregenerowac po pobycie w sklepie;p  aaa i skorupka od spodu mu sie lekko ugina, ale podaje mu sepie  ma uvb, moze to tez przez swieze przyrosty:)
« Ostatnia zmiana: 07.10.2013, 19:19:51 pm wysłana przez chrzanu88 »


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?