Żółwie lądowe > Choroby

Zioła wspomagające pracę nerek i wątroby

<< < (2/6) > >>

an_na:
Wodę pije całkiem ładnie. A do dr. Wilk jadę głównie na badanie krwi. To co ma pod skorupą interesuje mnie najbardziej :) Czyli robić napar i wkładać ją do takiej kąpieli?

Viktoria:
Hmm no bo jak ja robię badania krwi to dr Wilk tą krew pobiera a ja jadę z nią do laboratorium i po 2 dniach odbieram z labu wyniki i zawożę do dr Wilk.. nie wiem czy teraz już ma umowę z jakimś laboratorium czy nie. Daleko masz do Bytomia? Bo też trzeba mieć te specjalne ampułki z laboratorium do których tą krew się daje i im zawozi (bo są różne typy tych ampułek).

Tak, wkładać ją do tego naparu :) Jak będzie w nim cała to też będzie chętniej piła, a ciepła kąpiel dobrze jej zrobi :)

ankan:
A to jest takie normalne laboratorium dla ludzi? Czy w jakieś lecznicy?

A zestawik roślin bardzo przydatny..:)

an_na:
Do Bytomia mam 130km ale to i tak bliżej niż do Warszawy. Zadzwonię tam i dowiem się wszystkiego. Ale muszę zaczekać do jutra bo dzisiaj  dr. Wilk nie ma.

Viktoria:
Normalne, "ludzkie" laboratorium. Ja już mam jedno stałe w którym wiem, że przyjmują do badań krew zwierząt :) Trzeba tam jechać, poprosić o ampułkę, z ampułką jechać do weterynarza, pobrać do niej krew i zawieść z powrotem. Chyba, że teraz już się to zmieniło... ;)

Mam nadzieję, że się komuś ten spis przyda :) Jakbym jeszcze coś znalazła to dopiszę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej