Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 20:25:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Remo  (Przeczytany 29288 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline .....

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: -13
Odp: Remo
« Odpowiedź #45 dnia: 03.04.2012, 21:36:01 pm »
Tak wiem o tym ! Zostałem za to ukarany na TCP ! Powiem tak ja przyznałem się do winy/błędu na tym forum jak i na TCP lecz nie życzę sobie kopiowania moich danych... Jak i nie rozumiem tego że co tylko nie napisze na forum TCP jest zaraz krytykowane przez was lub komentowane w złośliwy sposób !!! Ja tu nie chce żeby mnie ktoś lubiła, współczuł czy coś takiego !!!

TomaszW

  • Gość
Odp: Remo
« Odpowiedź #46 dnia: 03.04.2012, 21:44:59 pm »
ja przyznałem się do winy/błędu na tym forum

Proszę o link.
Jestem niewierny Tomasz! ;D
« Ostatnia zmiana: 03.04.2012, 21:48:06 pm wysłana przez TomaszW »

Offline .....

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: -13

TomaszW

  • Gość
Odp: Remo
« Odpowiedź #48 dnia: 03.04.2012, 21:53:59 pm »
Dziękuję.

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Remo
« Odpowiedź #49 dnia: 03.04.2012, 22:16:03 pm »
Dla mnie to nie brzmi jak przyznanie się do winy - tylko próba wybielenie tego co się zrobiło.
Niestety niektórych plam usunąć się nie da...nawet Acze..:)
Więc nie licz Remo, że będziemy Ci dobre świadectwo wystawiać.
Twoje postępowanie było, jest i będzie dla nas całkowitym absurdem.
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Remo
« Odpowiedź #50 dnia: 04.04.2012, 02:27:25 am »
Ja tylko dodam:
1. Totalnie mi wisi i powiewa twój chłopiec od prawa, synku.
2. Jeśli o mnie chodzi, możemy się za to spotkać w sądzie.
3. Absolutnie nie zaprzestanę komentować twoich postów. ( za to tez możesz mnie wsadzić na dożywocie)
4. Zamierzam ze zdwojoną siła komentować każdy twój post. ( teraz nie zamierzam odpuścić ;) ) - bawi mnie twoje podniecanie się sytuacją :)

Oskarżając mnie o wyzwiska, czy obrażanie Twojej osoby- podaj konkretne linki i nie rób z siebie męczennika bo pęknę ze śmiechu.
Grozić to sobie możesz w domu. Polecam wziąć sprawę w swoje łapki i zgłosić sprawę ze mną na policję. Straciłem już zupełnie resztki, strzępki szacunku do Ciebie. Człowieka poznaje się po czynach nie po tym co tu naszczekałeś. Jak się to mówi... Najmniejsze pieski, najwięcej szczekają.

Podyskutuj sobie jeszcze. Serdecznie polecam ;)
« Ostatnia zmiana: 04.04.2012, 08:00:04 am wysłana przez wege »
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline sq6www

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 9
  • Testudo horsfieldi x3
Odp: Remo
« Odpowiedź #51 dnia: 04.04.2012, 13:35:26 pm »
W końcu jakaś mądra wypowiedź w temacie  ;)

Koleżanko powyżej jesteś jak najbardziej w błędzie ! Pisałem w tej sprawie do Administratora strony TCP który powiedział że jest to jak najbardziej nie zgodne z prawem ! Gdyż ja owszem udostępniłem moje dane w TCP ale Administrator powiedział że mogę one być tylko i wyłącznie używane na tej stronie i nie mogę bez mojej zgody wychodzić po za nią ! Administrator TCP poradził mi abym napisał do Administratora tego forum z prośbą o usunięcie tych danych w innym przypadku mam zgłosić sprawę na policje ! Napisałem do Administratora który bez problemu usuną dane za co mu dziękuje  ;)

Rozmawiałem również z znajomym Adwokatem któremu przedstawiłem sprawę ! Powiedział:
-Kopiowanie danych z innych stron internetowych niż są one na nich umieszczone jest karalne !
-Nagminne oczernianie kogoś na forach internetowych jest karalne !
-Jak i zepsucie reputacji w moim życiu prywatnym jest również karalne !

Owszem można kogo nie Polecać lub ostrzec przed innymi ale nie można nagminnie na niego jechać,wyzywać,przezywać,zachęcać do pisania źle o danej osobie,prowokować innych przeciwko niemu !

Zapytałem go również jak by widział to sprawę w sądzie ???
Powiedział że jestem w 100% na wygranej nie ważne ile osób by stanęło przeciwko mnie !
Gdyż mam nie podważalne dowody umieszczone w internecie, nawet gdyby zostały one usunięte to na prośbę sądu Administrator forum musi je im udostępnić, jeżeli udowodni że nie ma takiej możliwości to bez problemu zrobią to technicy od tego typu spraw ! Co do waszych argumentów to tak naprawdę nie ma żadnego argumentu gdyż żółwie zostały mi oddane przez co stały się moją własnością i mogłem zrobić z nimi dalej co tylko chciałem ! Żółwie zostały mi oddane dobro wolnie a nie pod przymusem z mojej strony czy też skradzione ! Przez co jetem na wygranej stronie  ;)

Zapytałem mu się co mi radzi ???
Powiedział że to zależy tylko i wyłącznie od de mnie powiedziałem mu że zostawiam na razie sprawę w spokoju i obserwuje co będzie dalej ! Poradził mi że najlepiej jak nie będę udzielać się w tym temacie lub jak już chce coś napisać to ze spokojem i bez nerwów gdyż każdy mój nerwowy błąd może być użyty przeciwko mnie w sądzie lub mogę być jako osoba prowokująca do tego tematu ! Więc mam zachować spokój i obserwować rozwój sytuacji !

Niestety co nie którzy na tym forum są mądrzejsi od Adwokata i innych użytkowników jak i od Administratora TCP że jest tu wszystko zgodne z prawem i nic im nie grozi !!!

Pozdrawiam
Remo   

Remo.. bajki niezłe wypisujesz.... Myślisz że ktoś Ci w to uwierzy.. Miałem z takimi ludźmi odczynienia nie raz i nie dwa i zapewne jeszcze nie jeden przede mną...
To co napisałem tzw. Maleńki wyciąg a KK i KC nie oznacza w żadnym razie że będę trzymał Twoją stronę.. Gardzę oszustami, a tym bardziej jak cierpią na tym zwierzęta.

Oczywiście masz prawo do złożenia pozwu na drogę postępowania sądowego.. Zastanawia mnie jednak fakt z jakiego tytułu chciałbyś wytoczyć proces.. Czy może z tytułu zniesławienia w internecie?!? Ciekawy jestem jaką dasz podstawę do roszczenia z jakiego tytułu Może stwierdzisz że ktoś Cię zniesławił.. Ale kto..? Zaskarżysz całą rzeszę forumowiczów to chyba mija się z celem.
Na drodze postępowania sądowego nie ominie Cie zapewne odpowiedzialność za handel "żywym towarem" tym bardziej że nie posiadasz/posiadałeś na te zwierzęta odpowiednich dokumentów..
Więc zadajmy sobie pytanie czy warto..? Wybór jak zwykle pozostaje do osoby poszkodowanej. W tym wypadku jak wynika Tobie szanowny towarzyszu Remo.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w pomyślnym rozwiązaniu tego kłopotliwego konfliktu... :-\


Pozdrowienia z Oławy ::: Rafał :::


TomaszW

  • Gość
Odp: Remo
« Odpowiedź #52 dnia: 04.04.2012, 20:08:39 pm »
Brawo chłopaki!

Offline !Mateusz!

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 650
  • Reputacja: 13
  • Pozdrowienia dla żółwiarzy... :)
Odp: Remo
« Odpowiedź #53 dnia: 04.04.2012, 20:59:45 pm »
No i gość załatwiony :)

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Remo
« Odpowiedź #54 dnia: 22.08.2012, 21:25:18 pm »
Remo jak widać znowu ma chęc na żółwia lądowego. Tym razem chce się pozbyć warana, którym pobawił się moment. Trzeba być kawałem ciężkiego drania.
http://www.terrarium.com.pl/forum/sprzedam-warana-stepowego-terrarium-woliera-foto-t-620245
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Remo
« Odpowiedź #55 dnia: 22.08.2012, 21:38:29 pm »
Tragedia normalnie z tym człowiekiem. Ledwo wyprzedał żółwie i kupił jaszczura - a teraz znów go chce sprzedać albo zamienić. Coś chyba za równo pod sufitem to on nie ma...:(
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

TomaszW

  • Gość
Odp: Remo
« Odpowiedź #56 dnia: 22.08.2012, 21:43:22 pm »

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Remo
« Odpowiedź #57 dnia: 22.08.2012, 21:51:45 pm »
 ;D

Tego warana to chyba kupił akurat - ale tym niemniej cały proceder ciągłej próby wymiany jednego zwierzaka na innego, albo co gorsza na jakiś sprzęt jest dość wstrętny.
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline chroman91

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 3
Odp: Remo
« Odpowiedź #58 dnia: 03.05.2013, 20:11:39 pm »
Pamiętacie to :
http://www.terrarium.pl/topic/330489-zolw-ladowy-gsulcata-i-wodny-chserpentina/ ???
 a teraz nius .....
http://tablica.pl/oferta/zolw-pustynny-ladowy-ID2Nglb.html#89fb9ac4ee;r:;s:
miejscowość się zgadza , imię też no i rok wyklucia ....
Chyba kolejna "ofiara remo " .....
 rozmiar " terrarium " niczym jak dla chomika ....

« Ostatnia zmiana: 03.05.2013, 20:13:37 pm wysłana przez chroman91 »

Offline Viktoria

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw żabuti (Geochelone denticulata)
  • **
  • Wiadomości: 5021
  • Reputacja: 70
Odp: Remo
« Odpowiedź #59 dnia: 06.05.2013, 11:59:53 am »
no te "terrarium" faktycznie rewelacja....