Żółwie lądowe > Czarna lista hodowców/sprzedawców żółwi

ZOOMARKET Marko Szapkarow-Orłowski

(1/5) > >>

wege:
Ja bym zdecydowanie wpisał na czarna listę P. Szapkarov- Orłowskiego, z sieci sklepów zoomarket www.zoomarket.pl
Sklep ten rozszerza fałszywą i przestarzała wiedzę na temat żółwi.
Osobiście widziałem maleńkie żołwiki greckie trzymane na 1cm podłoża, suchego jak wiór.
Personel w sklepie polecał mi suszony gammarus i karmę biorept L, jako podstawowy pokarm, jako dodatek zaś, kazał karmić owocami.
Żółwiki miały uvb zbyt wysoko, były smażone lampą grzewczą i kablem grzewczym, z którym miały bezpośredni kontakt. Obsługa szalenie niesympatyczna. Sprzedawczyni zachowywała się bardzo agresywnie gdy zwracałem jej uwagę. Sklep uważam za wielce patologiczny i przynoszący wiele szkody żółwiom. Sam P. Szapkarov- Orłowski, jest autorem 2 książek- obie są tragiczne w skutkach stosowania się do jego zaleceń. Dodam tylko, że sklep do każdego sprzedanego żółwika dorzuca książkę gratis, tym samym skazując zwierzaka, na śmierć- oczywiście...

Bartek:
Niestety ale komercja w ludziach wyłącza sumienie.
Liczy się pieniądz nie zdrowie żółwia. Żółw ma przynosić zysk, nie pochłaniać koszty.
Kiedyś myślałem kupić od tego pana żółwia, ale szybko mi odradzono, wtedy jeszcze istniało na jego stronie forum, gdzie bardzo krytycznie ludzie się o nim wypowiadali.
Oczywiście prawda w oczy kole i ten pan wyłączył to forum.
Ja także nie polecam współpracy z tym panem, kupowania tam czego kolwiek. Jako, że mamy wolność słowa i wyrażania opinii, chyba możemy to tu swobodnie wyrazić.

Basia:
Ja zamówiłam tam kiedyś coś z działu akcesoria, i zostałam własciwie oszukana, bo dali nie to co pokazywali.

Jakub:
W sklepie nie byłem, ale posiadam obie książki, są tragiczne, z początku stosowałem się do nich wzorcowo, ale w porę znalazłem to forum.

wege:
Hmm, więc wybrałem odpowiednie miejsce dla tego sklepu na naszym forum...  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej