Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Część żółwi z mojej hodowli [dużo zdjęć]

(1/8) > >>

elegans:
Na początek żółwie egipskie Testudo kleinmanni wyklute w mojej hodowli w 2008...:






tu jeszcze malutkie ;)



i 2007 roku:



Kinixys homeana:






Kinixys noqueyi [para mnożąca się od 7 lat]:

samica 808g:




samiec 616g:




Żółwie stepowe Testudo horsfieldii wyklute w mojej hodowli w 2009 roku:




Żółwie gwiaździste Geochelone elegans reprezentujące największą morfę tego gatunku występującą na Sri Lance:






i na koniec przykład warunków, w jakich trzymam swoje żółwie:



zapraszam również do mojej galerii: http://www.terrarium.com.pl/galeria/galeria.php?userid=4958

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania :)


Basia:
Cześć elegans, znam cię wirtualnie skadinąd, i powiem ci, że ilekroć jestem we Wrocławiu to zawsze sobie przypomnę żółwie gwiaździste elagansa, a także egipskie. Miesiąc temu byłam w zoo Wrocław i tam jest teraz dużo gatunków w porównaniu do lat minionych. I gwiażdzistych kilka jest, a oczu oderwać od nich nie idzie. No i jak stałam przy egipskich to oczywiście o tobie pomyślałam, jaki to mistrzo jesteś i mieszkasz gdzieś obok. I postanowiłam kupić kiedyś do ciebie takiego :), tzn.dwa od razu, żeby się jeden nie nudził. Ale to jak lokum zmienię.
No, nie wiem jak one to u ciebie robią, że sie rozmnażają, czy masz wybieg letni czy tylko ten na zdjęciu. A może jakieś czary robisz.
Pokazałeś tu dziś piękne zdjęcia pięknych i zdrowych żółwi. Zachwyciłeś mnie kompletnie.
Zajrzyj sobie do Malwy do domu to zobaczysz, że jest to osoba także bardzo gadziarska.
Wrzuc jeszzce zdjecia tych swych egipskich i gwiaździstych.

elegans:
dziekuje Basiu :)
niestety poki co nie moge zwierzakom zapewnic jak najlepszych warunkow z prostej przyczyny, a  mianowicie takiej, ze jestem blokersem. Te terraria to tylko czesc. Obok stoi drugi regal 4 terrariow + jeszcze terraria i pojemniki hodowlane porozrzucane po pokoju. Niedlugo zabraknie mi miejsca do spania ;)
zolwie egipskie w tamtym roku zrobily sobie przerwe od skladania jaj. Obawiam sie, ze i w tym roku moze byc podobnie. Coz, taki gatunek. Raz na wozie itd. W przeciwienstwie do WC (ktorych aklimatyzacja i podatnosc na choroby nastreczaja problemow), takie maluszki dostarczaja mnostwo satysfakcji z ich opieki.
zdjecia na pewno kiedys wrzuce...

pozdrawiam!

Arczie30:
terraria naprawde bardzo ładne, widac ze żółwie mają .. to że ktoś mieszka w bloku to przecież wcale nie znaczy że nie może mieć żółwi .. zreszta tak jak ja .. z tym, że ciebie można nazwac hadowcą .. a mnie miłośnikiem .. piękne te twoje żółwie ..!

gosia101097:
racja terraria są bajeczne zresztą jak i same żółwie które mnie powaliły Jakie one piękne Kinixys homeana jakie one maja wielkie oczy  :o a egipskie i gwieżdziste po prostu cuda jak i cała reszta ale ja tam poświęciłam się stepką mam jednego ale i tak nazywam to "hodowlą" jaki słodziaki z tych maluchów

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej