Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Moje dwa🐢🐢

<< < (2/4) > >>

Vicia:
Przez fotosik za jakiś czas mogą zaginąć w czeluściach internetu..
:( Na spokojnie..ogarniemy temat

Kamil56:
Takie szybkie pytanko. Jakie to żółwie?

PS. Jak odpiszesz to zmienię temat posta by za jakiś czas można było go znaleźć w wynikach wyszukiwania.
 Cóż nie da rady wyszukać w wyszukiwarce ikon żółwi w temacie.

Vicia:
Cześć Kamil ..
 Nie ma problemu tak właśnie nie wiedziałem co napisać i na taki pomysł wpadłem z tymi ikonami ..
 Żółwie z tego co tam rozglądałem się po zdjęciach obstawiam że to greckie ..bo powiedzieli mi poprzednie właściciele że to stepowe ale  po przeglądnieciu zdjęć w google no wszystko wskazuje że to greki.Jak wstawie zdjęcia to jeszcze wrócimy do tej kwestii..
  Czy tu w swoim dziale też mogę wpisywać zadawać pytania w sprawie hodowli problemów i.t.p?
Czy trzeba skakać na odpowiednie działy z tym powiązane?
 Z góry dziękuję za odpowiedź

Ważka:

--- Cytat: Vicia w 30.01.2021, 21:35:43 pm --- wsypalem jeszcze trochę liści dębu suchych by miały zajęcie.
--- Koniec cytatu ---
Radziłabym usunąć te liście dębu. W kilku miejscach wyczytałam, że są dla naszych skorupek toksyczne.  Też chciałam udekorować nimi terrarium mojego Viktora, ale od razu chciał je jeść  i poszły do kosza. Zamiast nich ma kupkę siana.
Tu masz link do fajnego zbioru roślin dozwolonych i niedozwolonych dla naszych pupili: https://drive.google.com/drive/folders/0B7JNt2E9WRAfVmZvQWZ1R0ZxNVE
Pozdrawiam :)

Kamil56:
Spokojnie jeśli żółw nie je liści dębu to mogą one być jako element ozdobny. Ja swoim żółwiom w kryjówkach umieszczałem liście dębu. Bardzo lubiły tam siedzieć. Dodatkowo suche liście dębu nie pleśnieją tak jak np siano. Siano to w ogóle kiepski pomysł w terrarium młodego żółwia. Zwłaszcza że młode żółwie potrzebują wyższej wilgotności i kryjówka powinna być wilgotna a siano od razu zapleśnieje i zarodniki pleśni żółw musi wdychać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej