Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Moje żółwie

(1/8) > >>

Serpentin:
Zgodnie z obietnicą zakładam wątek moim żółwiom oraz zamieszczam kilka zdjęć z mojej hodowli. Życzę miłego oglądania i zachęcam do komentarzy i dyskusji.

Żółw stepowy (Agrionemys horsfieldii)

Teodor i Emma


Teodor


Sadako


Żółwiak chiński (Pelodiscus sinensis)








Oczko dla żółwi ozdobnych (Trachemys scripta) i żółwi z rodzaju Pseudemys











Pozdrawiam

Wszelkie prawa zastrzeżone!
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Arczie30:
widać że profi z ciebie hodowca, wybieg z oczkiem dla żółwi ozdobnych robią wrażenie .. widać też że masz na to warunki, bo w sumie nie wszyscy mają .. żółwiak albinos .. masakruje .. a ze stepowych .. hmm pierwsza fotka rozbraja  >:D

ankan:
Świetna gromadka..:)
Miałeś jakiś przychówek ze stepków?...:)

Żółwiak albinosek jest kupiony, czy z Twojej hodowli? On jak urośnie to zrobi się oliwkowy, czy zawsze będzie taki biały?

Oczko masz fajnie urządzone. Niektore żółwiki są chyba "po przejściach" ?

Serpentin:
No niestety z kopulacji nic nie wyszło, ale na drugi rok już będzie wybieg dla lądowców więc samiec powinien zaszaleć na nim z koleżanką i mam nadzieję, że się dochowam małych żółwi.

Żółwiak kupiony od użytkownika z tcp o nicku boaworld. Maluch pozostanie już do końca życia biały z czerwonymi oczami co zresztą jest charakterystyczne dla tej mutacji.

Co do oczka to wszystkie żółwie są przygarnięte i mają za sobą różne historie więc ich wygląd nie zawsze jest taki ładny. Chociaż ja je wszystkie lubię takie jakie są i nie wymieniłbym i nie oddał żadnego.

Pozdrawiam

Viktoria:
świetna gromadka
w czym jest ten albinosik? Wygląda jakby leżał w takich rozdrobninych kostach lodu :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej