Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 10:51:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Spis inwentarza [scalony]  (Przeczytany 37833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomaszW

  • Gość
Odp: Spis inwentarza vol.2
« Odpowiedź #75 dnia: 26.05.2011, 13:24:30 pm »
Kuba, a co ma mój wiek do tego, że cię upomniałem?
To widzę, że przez ludzi jak ty wszystko w miejscu stoi bo ci 18 i mniej lat zawszę będą głupimi dzieciakami w twoich oczach...

Niestety muszę się wtrącić. >:(
Nie o to chodzi.Wydaje mi się, że i mnie i Kubie82 nie spodobały się pewne zachowania i odzywki.Na tym forum obowiązują pewne normy i należy się do nich dostosować.Istnieje też coś takiego jak kultura dyskusji, której należy przestrzegać.
To, że ktoś ma mniej lat niż my, nie oznacza przecież, że ma mniejszą wiedzę na temat żółwi.Nikt przecież tak tu nie pisze... :o
Jestem przekonany, że więcej osób zgodzi się z nami.Nasze uwagi nie są jakimś marudzeniem "starszych panów" przed i po trzydziestce. ;)
« Ostatnia zmiana: 26.05.2011, 13:26:03 pm wysłana przez tomaszw »

Offline semiramida

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1922
  • Reputacja: 67
  • 1992-2012 stepówka Kubusia, od 2013 lampart Bączek
    • Dziennik o żółwicy stepowej
Odp: Spis inwentarza vol.2
« Odpowiedź #76 dnia: 26.05.2011, 14:19:12 pm »
Zapytajcie jak możecie w Poznaniu i w Toruniu - może np. potrzebują pomocy w szukaniu domów dla tych żółwi i można by ogłoszenie u nas na forum zamieścić. Albo mogliby do nas odsyłać osoby chcące oddać żółwia.

Na szybko napisałam do toruńskiego ogrodu z zapytaniem o możliwość spotkania oraz z prezentacją działu adopcji tego forum, zobaczymy czy odpiszą, jak co się przejdę niebawem.
Chcesz adoptować lub oddać żółwia do adopcji? Zajrzyj tu --> ADOPCJE ŻÓŁWI NA FORUM

TomaszW

  • Gość
Odp: Spis inwentarza vol.2
« Odpowiedź #77 dnia: 26.05.2011, 14:43:56 pm »
Super!
Jakby co to służę wsparciem.
Możemy razem tam iść. :D