Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Wszystkie moje żółwie

<< < (6/6)

Basia:
no to już wiadomo, że jest żółwiowy przytułek w Irlandii o nazwie MALWA. Teraz trzeba tylko firmę dowozową wynająć SKORUPY TRANSIT i jazda.

malwa:
No to mamy zalatwione ja juz nie wiem ktore tero z kolei zaczne budowac, a wy ten transport zalatwiajcie , moja mama smieje sie (wlasciwie jest przerazona)ze niedlugo ludzie beda mi przynosic stwory pod brame i zwiewac. Nie wiem czy sie smiac czy bac :-\ :-\ :-\ale zeczywiscie ludzie lubia takie sytuacje wykorzystywac, szybkie rozwiazanie >:(.Chociaz do puki mam dla nich wszystkich czas i nie obciazaja mnie soba w robieniu moich innych zajec to spoko.Zreszta duzo z nich to gadziory a te nie lubia byc dotykane ,calowane itp.szczesliwie siedza sobie w swoich terach czekajac na lepsza pogode , by duza lapa uniosla je w powietrze i wyniosla na dwor.No oprucz papugi ten dup...k uwielbia towarzystwo,szczegulnie jesli moze je sobie grysc(dzibac)

Basia:
Malwa, ty dokupuj drugiego parota, bo się z domu na wakacje nie ruszysz, bo on se pióra z tęsknoty za Tobą z piersi powyrywa. Ja nie ciebie nie straszę. Miłość to miłość. A ptasia też jest silna i dogrobowa.

Costa:
Ale ci zazdroszczeeeeee

Oliwia765:
Fajne ja mam jednego : ) Masz 12 żółwi ?  >:( >:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej