Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Wszystkie moje żółwie

<< < (2/6) > >>

Basia:
piękne żółwiarium Malwiny :)

Bartek:
Taki ogrom wyboru, pewnie to wielka frajda patrzeć codziennie na taką różnorodność skorupek. Tylko zazdrościć.

pozdrawiam.

malwa:
Hejka. No teraz dopiero sie bardziej przyjzalam i zeczywiscie moj jest jasniejszy od twojego Ankan, ciekawe czym to moze byc spowodowane, bo jak kupowalam sulkatki mieli tam lamparciki ok.5 ale wszystkie dosc duze ,grubo powyzej 10cm i wszystkie czarniutkie i juz wtedy sie zastanawialam co moze byc tego przyczyna.Moze kiedys jak bede kupowac dla niego partnera-ke to moze wlasnie w ciemniejszym kolorze. Bartek zeczywiscie duza frajda na nie sobie patrzec szczegulnie z rana jak wszystkie szukaja jedzonka i sa wtedy najbardziej ruchliwe , bo po obiedzie to cisza w domu jak by makiem zasial. (chociaz zima zywie je co drugi dzien,bo o dziwo zima maja wiekszy apetyt jak latem, pewno z nudow)Frajda frajda ale pomysl ile sprzatania,staram sie czyscic na bierzaca bo np. jak wyjezdzam na wakacje to prosze Garego tate zeby sie nimi opiekowal , ale zawsze zaznaczam zeby ich nie sprzatal (bo to za duzo)i jak wracam(a nie wyjezdzam na dluzej jak tydzien) to drugi tydzien zajmuje samo sprzatanie.Ale z reka na sercu to nic w porownaniu jaka radosc wprowadzaja do tego domu,sa swietne. ;D

Basia:
Malwina, ty masz fajnego chłopaka i jeszcze jego tatę :)

malwa:
Hmmm... :-\ nie jest najgorszy ;) , mamy jedna zasade starmy sie nie ograniczac , po za tym mamy podobne poglady i upodobania , a to chyba bardzo wazne.Wsumie dzielimy sie obowiazkami , zolwie w domu sa uwazane za moje a cala reszta za nasze oprucz weza ,Garnek byl bardziej za jego kupnem niz ja. Czasami smiejemy sie jakie puste i nudne zycie bylo by bez nich.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej