Żółwie lądowe > Nasze żółwie

Zawiasy (gładkobrzegi)

(1/8) > >>

malwa:
Dzis zawiazki czyli Krysia z Henkiem , odbyli swoja pierwsza wiosenna podruz po ogrodku,napoczatku wydawalo mi sie ze moze byc troszke chlodno , wiec wynioslam je w misce z ciepla woda, ale same zadecydowaly po chwili co chca robic , oczywiscie mogly byc tam tylko pol godzinki ale wygladaly na bardzo zadowolone. :D

Beata:
Świetne są :) Szkoda że przedostatnie zdjęcie wyszło nieostre, bo bardzo mi się podoba jak znad trawy patroluje terytorium.  :)
Widać że z zaciekawieniem oglądają stare kąty.

Bardzo zielono już masz u siebie. U mnie trawa paskudna jest po zimie.

A wyglądają na duże, ile mają cm?

malwa:
No fajnie dzis sie orzywilay bo w terarium to nic tylko spia, stepki juz z trzy godziny na zielonym siedza z tym ze mam je w malej zagrodzie bo jak robie cos w domu to boje sie zeby psy czsami ich nie zaczepialy. Zawiaski mierzylam ostatni raz w pod koniec listopada to mierzyly 16 i 14 cm. No teraz jeszcze pare tygodnij i bedziemy (mam nadzieje) budowac wybiegi.A te fajne zdiecia to tak nie wyraznie wyszly bo z daleka robione, prawie ze z ukrycia ;).Jak widzicie u nas juz wiosna z tym ze jak to na naszej wyspie zaraz moze przyjsc deszcz i z dobre pare tyg. lac :-\, ale puki co korzystamy z kazdej slonecznej okazji, mleczaki sa , stokrotki i koniczyna tez , wiec na co czekac :D?!

Świetlik:
Pięknie wyglądają na swoim pierwszym wiosennym spacerze. Wyglądają na bardzo duże w tej trawie...


NOrmalnie zacznijmy wydawać pocztówki z naszymi żółwiami, bo te niektóre zdjęcia które dałaś są super. (mnie urzeka pierwsze i siódme).

malwa:
Dzieki, moim ulubionym jest ostatnie, natura w pelni ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej