Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 10:25:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Co to za żółw?  (Przeczytany 9343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #15 dnia: 07.06.2011, 22:26:46 pm »
Tomasz ale ty tez nie wiedziales jak sie nim zajac, nawet jaki to gatunek, a skoro nie podoba sie tobie pogoda w Szkocji i nie potrafisz sie zaklimatyzowac moze pora wracac do domu, stepy ratowac bo u nas w Polsce chociaz pogoda dopisuje latem , to ludzie tez nie dbaja o zolwie. Zolwie mozna hodowac w Polsce, Szkocji , jak znajde to zazuce tobie linka jak dziwczyna w Finlandi hoduje zabutki , poprostu robia to w innym stylu, odpowiednim dla swoich warunkow, juz kiedys pisalam ze co kraj to inny obyczaj .

TomaszW

  • Gość
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #16 dnia: 07.06.2011, 22:40:33 pm »
Tomasz ale ty tez nie wiedziales jak sie nim zajac, nawet jaki to gatunek, a skoro nie podoba sie tobie pogoda w Szkocji i nie potrafisz sie zaklimatyzowac moze pora wracac do domu

To prawda, że nie wiedziałem jak się nim zająć, ale nie można chyba porównywać oferowanej przeze mnie opieki z opieką, którą sprawują dzieci.Nie twierdzę, że tamte dzieci źle się nim zajmą, ale jest na to większe prawdopodobieństwo.Podejrzewałem, że to żabuti, ale chciałem się upewnić.

Nie podoba mi się pogoda w Szkocji i trudno mi się tu zaaklimatyzować, ale nie mogę sobie pozwolić na powrót do Polski, gdyż mój poważny problem zdrowotny wymaga kosztownego leczenia.W związku z tym nie pora wracać do domu.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #17 dnia: 07.06.2011, 23:16:18 pm »
Nie chce tobie moralow prawic ale czasami trzeba spostrzegac te dobre strony , a nie tylko upierdliwe wszystko krytykowac, chyba wiedziales gdzie wyjezdzasz . Juz na zlocie gadalismy jak nasza kochana Polska dba o nas i nasza przyszlosc wiec dobra rada, kup sobie solarke i siedz w Szkocji jak dlugo tylko bedzie mozna bo w Polsce jeszcze troche czasu uplynie za nim panstwo zacznie sie nami opiekowac tak jak po tej stronie europy to robia. Po za tym gdzie ty chciales tego zolwia odsylac, i do kogo skoro planujesz tam jeszcze zostac? Ocieplana szklarnia i bedzie mial tam raj na ziemi w tej twojej deszczowej Szkocji , w koncu razem z lesnym uwielbaja nasze klimaty ogrodowe, tyle wilgoci i slimakow, nie mogla bym znalesc lepszego gatunku londowca do hodowli w wilgoci...

TomaszW

  • Gość
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #18 dnia: 08.06.2011, 09:53:30 am »
 ;)

Offline Tupek

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Tupek
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #19 dnia: 02.07.2011, 01:03:06 am »
Żabutni
Pozdrawiam Adrian :)

TomaszW

  • Gość
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #20 dnia: 02.07.2011, 13:52:55 pm »

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Co to za żółw?
« Odpowiedź #21 dnia: 04.07.2011, 22:25:01 pm »
oj tam oj tam  :P  :laugh: :laugh: :laugh:
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)