Żółwie lądowe > Gotowe karmy, susze, żywienie zimowe

Herb Cobs

(1/2) > >>

Beata:
Niedawno wypatrzyłam w zoologiku karmę dla żółwi lądowych o nazwie "Herb Cobs", na opakowaniu pisało że jest bogata w błonnik i ma dobry stosunek wapnia do fosforu. Było widać wewnątrz takie duże kulki ziół albo siana. Co sądzicie o tej karmie? Stosował ją ktoś ?

Bartek:
Ja jej u siebie nie widziałem, ale przejde się jeszcze popytać, jest zato inna karma, raczej wszystkim znana, nazwy nei pamiętam, ale spiszę, a wygląda jak takie małe 1 cm twarde jak kamień robaki

Agnieszka:
Brzmi dobrze ale Tusiek i tak by nie jadł

Beata:

--- Cytat: Bartek w 08.01.2007, 10:40:53 am ---Ja jej u siebie nie widziałem, ale przejde się jeszcze popytać, jest zato inna karma, raczej wszystkim znana, nazwy nei pamiętam, ale spiszę, a wygląda jak takie małe 1 cm twarde jak kamień robaki

--- Koniec cytatu ---

Bartku, zapewne masz na myśli Biorept polskiej firmy Tropical - takie wysokobiałkowe paskudztwo!

A ten Herb Cobs wyglądał dość przyzwoicie, w każdym razie był na bazie siana i ziół.

Tak to wygląda:
http://www.reptile-food.ch/oxid.php/sid/cb9501e5e1faddc7940634ed21fe9fca/cl/details/anid/4ab43dccc0bc45804.98079003/Herb-Cobs--Kraeuterpellets-250gr.//listtype/search/searchparam/herb

nulus:
Wygląda ciekawie, to taka alternatywa dla karmy Agrobs. Kup i nam zrecenzój <afro>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej