Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 00:09:38 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Karmy Agrobs dla naszych żółwi  (Przeczytany 9399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MateuszR

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« dnia: 16.01.2015, 00:52:33 am »
Witam

Jako że dużo pada pytań gdzie kupić karmę "Agrobs" dla naszych pupili zacząłem szperać po internecie i w końcu znalazłem.
Wypełniłem formularz zamówienia,zrobiłem przelew na podany przez nich numer konta,poczekałem 2 dni i w końcu przyszło :)

Podaję stronkę: http://pasze.sklep.pl/zwierzeta-domowe-html/gryzonie-html.html

Offline Ines

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 2
Odp: Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« Odpowiedź #1 dnia: 16.01.2015, 04:30:22 am »
A jak z terminem waznosci? Mi niedawno przeslali z terminem waznosci jeszcze dwa miesiace, w reklamacji uzyskalam info, ze towar jest ,,pelnowartosciowy,, - no bo jeszce te dwa miechy przydatny, nie chcialo mi sie juz wyklucac dalej ale napewno bede uwazac

Offline doru

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1553
  • Reputacja: 52
Odp: Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« Odpowiedź #2 dnia: 16.01.2015, 09:54:26 am »
Cena też powala... 25,50 za 0,5 kg karmy + 17 zł wysyłka... Może gdyby wysyłali pocztą na niższą kwotę. Przy takich cenach wolę podreptać do zoologa po normalny susz.

Offline ankan

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw pustynny (Geochelone sulcata)
  • ***
  • Wiadomości: 9194
  • Reputacja: 170
  • Posiad. gat: Żółw lamparci (Geochelone pardalis)x3
Odp: Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« Odpowiedź #3 dnia: 16.01.2015, 10:04:18 am »
A Twój żółw je w ogóle tego Agrobsa? Kupowałeś wcześniej tą karmę gdzie indziej?
CHCESZ ODDAĆ LUB ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA KLIKNIJ TUTAJ

Offline MateuszR

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« Odpowiedź #4 dnia: 16.01.2015, 15:57:02 pm »
 
A jak z terminem waznosci? Mi niedawno przeslali z terminem waznosci jeszcze dwa miesiace, w reklamacji uzyskalam info, ze towar jest ,,pelnowartosciowy,, - no bo jeszce te dwa miechy przydatny, nie chcialo mi sie juz wyklucac dalej ale napewno bede uwazac

Karma przyszła mi 15.01.2015 termin ważności 04.12.2015.Skąd zamawiałeś?





A Twój żółw je w ogóle tego Agrobsa? Kupowałeś wcześniej tą karmę gdzie indziej?

Początkowo Maciuś nie chciał jeść tej karmy zwilżonej przegotowaną wodą ale po ukrojeniu plasterka małej marchewki i nałożeniu na niej tej karmy zjadł ją.Potem zrobiłem podejście z samą karmą i zaczął normalnie jeść.Nie kupowałem tej karmy w innym sklepie ze względu na dostępność,bo przeszukując internet znalazłem tylko jeden.
« Ostatnia zmiana: 16.01.2015, 16:04:34 pm wysłana przez MateuszR »

Offline Ines

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 2
Odp: Karmy Agrobs dla naszych żółwi
« Odpowiedź #5 dnia: 17.01.2015, 07:18:02 am »
Zygmus sie ta karma zajada, z 10 lat temu ja zamowilismy z niemiec, tj kolezanka caly wor kupila. Z mojego pkt widzenia jest super, bo ta granulkowana reguluje wyproznienia, jesienia, kiedy czekam na ostatnia kupe ;) Kupilam teraz ta podstawowa w granulkach i fibre,

z tym terminem waznosci to sie chyba opamietali, niemniej jednak przed zlozeniem nastepnego zamowienia bede sie mocno dopytywac o date ;)