Żółwie lądowe > Historie adoptowanych żółwi

Nasza Tosia i reszta gromady

<< < (2/134) > >>

Tośka:
Spraw mojego żółwia nigdy nie będę miała dosyć.Ona jest śliczna.Ma małą wadę zgryzu i nie ma pazurków w tylnej łapce.Nie spodziewałam się,ze jest tak cudna,ma piękne oczka i te łapcie!Serpentin tak bardzo dziękuję!Będzie miała u nas dobrze.Mój mąż właśnie stwierdził,że ma za małe terrarium :D :D

Bemilka:
No tak, też już zapadł na testudozę...
 
Dodano 11.02.2012, 16:07:27 pmA będzie jeszcze zdjęcie z basenikiem. Proszę...  ;D

an_na:
Żółwik przecudnej urody bez dwóch zdań :) Ale trzeba przyznać,że terrarium też jest świetne, kawał roboty. Tosia wygląda w nim jak w naturze :)

Serpentin:
Witaj, no wiesz ja liczyłem, że od razu dostanę linka z tematem na PW albo e-maila, a tu musiałem sam poszperać  :P


--- Cytat: Tośka ---Nie boi się,w samochodzie nawet pogłaskałam ją po główce i nie uciekała.
--- Koniec cytatu ---

No bo spała ze mną w łóżku jak się tłukła w nocy....  ;D (żarcik oczywiście)


--- Cytat: Tośka ---Ona jest śliczna.Ma małą wadę zgryzu i nie ma pazurków w tylnej łapce.Nie spodziewałam się,ze jest tak cudna,ma piękne oczka
--- Koniec cytatu ---


To się cieszę, że się podoba. Wyspana jest więc oczy ciekawskie i rządne przygód  :D Uraz łapki jej w niczym nie przeszkadza z tego co obserwowałem. Pozwoliłem sobie jej trochę poprzycinać pazurki i dziobek żebyś nie musiała u wet. tego robić (zapomniałem Cię uspokoić z tym :D)


--- Cytat: Tośka ---Serpentin tak bardzo dziękuję!
--- Koniec cytatu ---

Spoko cieszę się, że znalazł się dla niej nowy dom ;)


--- Cytat: Tośka ---Będzie miała u nas dobrze
--- Koniec cytatu ---

Też mi się wydaje  :D Ja dziękuje soli, za pomoc bo nie miałem głowy i czasu rozmawiać, a także sprawdzić komu daje żółwia. Więc jej zdanie było decydujące hihi  ;D

Pozdrawiam

KamilJ:
Gratuluję, nowego domownika!! Śliczna żółwiczka!! Będzie miała u Ciebie super :-* :-* :-* :-* Cieszę się razem z Wami :D :) :D :) ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej