Żółwie lądowe > Identyfikacja płci

Czy to dwaj panowie - potrzebna pomoc w identyfikacji płci ;) ??????????

(1/2) > >>

joko:
Tak jak w temacie potrzebuję pomocy  w identyfikacji płci tych greczków ;) planuję przygarnięcie jescze jednej gadzinki - no cóż trafiły się dwie ale chciałabym uniknąć wojny na wybiegu więc raczej dwóch samców bym nie chciała ;( będę musiała wybrać jednego z nich ;) Pozdrawiam

mopama2011:
Jak na moje oko to samce,jeżeli masz odpowiednie warunki to bierz obydwa.Pozdrawiam.

joko:
Myślę że warunki mam dobre ale mam już jedną samiczkę i obawiam się czy 2 samce nie będą ze sobą walczyły?

ankan:
Wg mnie też 2 samce.
A dotychczas były razem?

joko:
Nie są od zupełnie innych osób nigdy się nie widziały oba są z ogłoszenia ten drugi jest już "zaklepany" będzie u mnie 29września gdyż dzieli nas jakieś 500km  :) a później trafiłam na tego drugiego żółwika i rozważam czy go nie odkupić bo jego widok na płytkach podłogowych siedzi mi ciągle w głowie  >:( ale obawiam się że będą ze sobą walczyły , poniżej dodaję zdjęcia żółwika który ma do mnie trafić kiedyś był również podłogowcem ale na szczęście teraz ma lepsze warunki - jego obecna właścicielka zaczyna niedługo studia i musi go oddać. Ma co prawda odznaczone tarczki na grzbiecie i troszkę krzywy zgryz ale i tak jest cudny  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej