Pozostałe > Inne zwierzęta do adopcji

Krótki regulamin i wskazówki praktyczne

(1/2) > >>

Beata:
Poniżej wyciąg z regulaminu działu "Adopcja i inne ogłoszenia" w części dotyczącej ogłoszeń o adopcji innych zwierząt niż żółwie:

REGULAMIN DZIAŁU „ADOPCJA I INNE OGŁOSZENIA”

Cel istnienia działu i wyjaśnienia terminologiczne

1a. Celem istnienia działu jest także umożliwienie użytkownikom niniejszego forum, zamieszczania informacji - ogłoszeń dotyczących adopcji innych zwierząt niż żółwie, do czego służy dział podrzędny "Inne zwierzaki do adopcji". Jest on otwarty dla wszystkich i nie podlega ograniczeniom wynikającym z dalszych postanowień regulaminu. Ogłoszenia adopcyjne mogą być zamieszczane również przez organizacje społeczne.

Krótkie wyjaśnienie: na forum jest wprowadzony od niedawna z pewnych względów (opisanych w innym wątku) pewien system selekcji zgłoszeń w odniesieniu do osób chętnych adoptować żółwie. Stąd w zacytowanym regulaminie mowa o "ograniczeniach" w tym zakresie.
Jednakże w przypadku tego działu nie mają one zastosowania. A zatem zgodnie z powyższym regulaminem jest to dział do bezpośredniego zamieszczania ogłoszeń o zwierzętach do adopcji z możliwością odpowiadania na nie. UWAGA! Chodzi o zwierzęta do adopcji (nie do sprzedaży) i ogłoszenia o nich a nie zgłoszenia o chęci adopcji (takowe mogą być odpowiedziami na założone wątki ale nie ma możliwości zakładania takich tematów).

Nie ma wymogów co do treści samych ogłoszeń ale w miarę możliwości prosimy o podanie jak najwięcej informacji o zwierzęciu do adopcji, co z pewnością ułatwi znalezienie im domu.

Informacje jakie mogą być przydatne to np.:

- gatunek (ew. rasa)
- płeć
- wiek
- usposobienie
- przebyte lub przewlekłe choroby, szczepienia, zabiegi
- miejsce odbioru
- dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za adopcję
- ew. wymagania co do osoby opiekuna
- zdjęcia

Basia:
A czy można mieć prośbę o zmianę słowa w tym nowym tytule działu ze "zwierzaki" na "zwierzęta"?


 :)

Basia:
http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=5369

Pela to ja  :D

ankan:
Ale koszmar przeżyłe te biedne świnki...:((

Basiu, a znalazły się juz domu dla maluchów?

Basia:
Ja mam w domu kilka takich koszmarów, a to jest tylko jeden z ostatnich.
Zgłoszenia mam, ale na razie bez efektu i dlatego też założyłam tu wątek i to zamieścilam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej