Wiedza > O żółwiach

Żywe breloczki [scalony]

<< < (2/5) > >>

Serpentin:
Niestety słyszałem już o tym spory czas temu, szkoda zwierzaków.... :( Patrząc na to, aż głupio krytykować miseczkę z palemką która była u nas tak popularna w sprzedaży.

Pozdrawiam

Lulka:
Do niedawna byłam przekonana, że trzymanie żółwia na dywanie, karmienie sałatą oraz traktowanie niczym maskotki jest wielkim okrucieństwem. Myliłam się jednak bardzo! Po zapoznaniu się z pewnym artykułem zwątpiłam w ludzkość! Co do żółtej rasy już od dawna miałam pewność, że są wyzbyci z człowieczeństwa i pozbawieni ,,ludzkich uczuć". Zdawałam sobie sprawę w jaki sposób zabijają żółwie (walą je z całej siły po głowie, łapkach, aż gadzina jest ogłuszona, tak na w pół żywą zrywają nożami z niej skorupę i przewożą do restauracji). Kiedy oglądałam dokument łzy same leciały z moich oczu. Zastanawiałam się ile bestialstwa jest w tym podgatunku człowieka (przecież inaczej nazwać tego nie można)! Niestety  to chyba nie jest najgorsze. Żółtki wymyślili sobie nową rozrywkę... zresztą zobaczcie sami... Uśmiech na twarzy pani ekspedientki bezcenny! Przecież torturowanie żywego stworzenia to iście czysta przyjemność!
Nasuwa się pytanie... Dlaczego nic nie robimy w tym kierunku żeby ratować te piękne stworzenia? Czy jesteśmy bezsilni wobec morderstwa?

oliwka660:
Ehh to samo może pomyśleć o nas wiele obcokrajowców bo my jedząc mięsa- koninę, wołowinę, drób, różne szynki, kiełbasy dołączamy się do takiej samej zbrodni również..
Wiele Polaków nie zdaje obie sprawy co robi, także Chińczycy czy Japończycy zakładam że również nie zdają sobie z tego sprawy tworząc okropne zabaweczki, wisiorki z żywymi zwierzętami! :(  >:D

To paskudne.  :'( Brak słów...

Minka:
Szczerze to ja bym się zajęła własnym podwórkiem.. tam jest inna mentalność ( wiec nam ciężko zrozumieć np. ich prawo) tam są ludzie którzy "sprzątają" u siebie i idzie im lepiej bo maja jak działać poza gadaniem.. W Polsce takie breloczki by nigdy się nie przyjęły ale my poza podpisaniem petycji tu wiele nie zrobimy.. Zajmijmy się bestialstwem ludzi w Polsce.. Futra, transporty na rzeź, żadne kary za znęcanie się nad zwierzętami i brak wiedzy odnośnie gatunków zwierząt wymagających szczególnych warunków.. tu jest co robić..

Lulka:
Ja tego nie potrafię nazwać inną mentalnością tylko BESTIALSTWEM!!! W Polsce również złe rzeczy się dzieją ale dzięki Bogu nikt jeszcze nie wpadł na poroniony pomysł zamykania żywych zwierząt w woreczkach. Dla morderców nie ma usprawiedliwienia!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej