Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 27.04.2024, 08:35:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!  (Przeczytany 12509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .....

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: -13
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 12.04.2010, 15:33:19 pm »
Ewa nic nie napisałaś gdzie żółw jest do odbioru najlepiej jak byś poszukała nowego właściciela ze swoich okolic mogła byś w tedy odwiedzać swoją gadzine i mieć z właścicielem stały kontakt...

Offline Alicja

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: 9
  • żółw stepowy-Piękna
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 12.04.2010, 18:37:11 pm »
Racja. Teraz to żółw jest już częścią Twojej załogi domowej i najlepiej Mu i tak u Ciebie. Możesz tęsknić. Jak już to blisko. Wpadniesz na kontrolę  ;) , lekarską oczywiście.
Alicja

Offline Kasienka

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 14.04.2010, 13:19:35 pm »
Witam mam na imie Kasia :),mam 25 lat.
Jestem hodowca zolwi ladowych.
Jestem zainteresowana przygarnięcia/kupnem żółwi,miasto niema znaczenia.
Moje żolwie maja rewelacyjne warunki
Uwielbiam i hoduje zolwie od dziecka, posiadam 15 zółwi.
Mam rowniez męża i kuzynke,ludzi odpowiedzialnych, ktorzy opiekuja sie zolwikami.
Mieszkam w domku, latem zolwie maja swoj wybieg na sloneczku.
Przygarne zolwia lub odkupie.

Moj tel. 798991801,
 
e-mail kasienkaa86@op.pl,

gg.1230664.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Kasienka

Offline OlkaPiotrowicz

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 18.04.2010, 17:30:00 pm »
Witam. Bardzo chętnie przyjmę żółwika. Wiem, że jestem nie doświadczona w hodowli żółwi, ąle sobie poradzę. Mam 29 lat i od 2 miesięcy przymierzam się do kupna bądż przyjęcia żółwia. Tak długo dlatego, że najpierw chciałam się o nich jak najwięcej dowiedzieć (jak żyją, co jedzą, jak się nimi opiekować, jakie warunki muszą mieć). I w końcu jestem gotowa. Jestem w trakcie robienia ogródka dla żółwia (mieszkam na wsi więc jest dużo miejsca dla niego). Teraz jest usuwany perz i będą sadzone przysmaki żółwi taki jak: cykoria, mlecz, koniczyna, bratki,babka lancetowa itp. W domu będzie miał terrarium narazie nie mam go, bo chcę sama zrobić pod żółwia, żeby miał dużo miejsca. Jestem z Bydgoszczy a Pani chyba z Warszawy. Troszkę daleko, ale mój znajomy jeżdzi do Warszawy co jakiś czas więc mógłby odebrać żółwika. Na pewno będzie mu u nas dobrze. Dowiadywałam się też o weterynarza i jest w Bydgoszczy taki, który opiekuje się żółwiami i się na tym zna. Nie pracuję tylko siedzę w domu(jedno dziecko chodzi do szkoły drugie do przedszkola) więc mam dużo czasu. Niestety nie możemy mieć innych zwierząt w domu, bo córka ma alergię na sierść i musieliśmy oddać nasze trzy kotki, ale dzięki temu, że miały nauczyły się dbać o zwierzęta. Więc jeżeli Pani chce oddać to z chęcią przyjmiemy.
 

Dodano 18.04.2010, 17:33:20 pm
Zapomniałam to mój adres mailowy ola2003-25@wp.pl
« Ostatnia zmiana: 18.04.2010, 17:33:20 pm wysłana przez OlkaPiotrowicz »

Offline depta2

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 05.05.2010, 00:48:44 am »
witam mieszkam w olsztynie mam 30 lat mialam juz 2 zolwie stepowe ale juz odeszly czy moge sie dowiedziec jaki duzy jest to zolw i czy mozliwy jest przewoz? pozdrawiam asia

Offline Marzi

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Chyba oddam żółwia NAPRAWDĘ ODPOWEDZIALNEJ OSOBIE!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 10.05.2010, 16:06:22 pm »
witam chętnie przyjmę żółwia :) od dawna chciałam mieć żółwia ale dopiero teraz mogę sobie na niego pozwolić.