Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 16.04.2024, 09:52:33 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia  (Przeczytany 9789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline testudo27b

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • testudo1983@wp.pl
    • Moje żółwie
Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia
« dnia: 25.06.2010, 19:37:42 pm »
Kierując się przede wszystkim dobrem mojej większej samicy stepowej, zasługującej na najlepsze warunki, podjąłem decyzję o oddaniu jej odpowiedzialnemu hodowcowi. Zdecydowałem tak, bo - mimo wielkich starań (bardzo obszerne terrarium, odpowiednia, dieta, zimowanie) doszedłem do wniosku, że żółwie stepowe wiosnę i lato muszą spędzać na odpowiednio zabezpieczonym, obszernym wybiegu na świeżym powietrzu, a ja mieszkam w centrum miasta, nie mam takiego wybiegu.
Samica żółwia stepowego -( testudo horsfieldi , długość karapaksu 18cm,  bez dokumentów, bez problemów zdrowotnych,  ładny zdrowy okaz, Toruń, tylko odbiór osobisty albo przesyłka konduktorska na koszt nabywcy).
Chciałbym oddać : 1.odpowiedzialnemu hodowcowi, który ma wiedzę n/t żółwi stepowych (ich życia w naturze) , 2.dysponuje wybiegiem zewnętrznym. ,  3.ewentualnie ma także inne żółwie stepowe 4. z kim będę mógł utrzymać kontakt po sprzedaniu żółwia.
Zdjęcia żółwia (chodzi o większego osobnika, bo ten mniejszy jest na sprzedaż) są w galerii mojego profilu--> http://www.terrarium.com.pl/galeria/galeria.php?userid=28962&path=14365
Kontakt mail: nesta00@wp.pl
« Ostatnia zmiana: 25.06.2010, 19:40:41 pm wysłana przez testudo27b »

Offline Kasienka

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia
« Odpowiedź #1 dnia: 03.07.2010, 15:42:11 pm »
Witam. Jestem hodowca zołwi, czy ogłoszenie nadal aktualne?
Kasienka

Offline elag28

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia
« Odpowiedź #2 dnia: 06.07.2010, 17:47:09 pm »
Witam!Może nie jestem hodowca ale mialam przez 2,5roku zolwia stepowego.Niestety wyjazd za granice zmusil mnie do oddania go pod opieke znajomym.Po powrocie z kolei nie mialam sumienia odebrac Dextera poniewaz coreczka znajomych bardzo sie do niego przywiazala.
Mieszkamy w domku z ogrodem(duuuzym ogrodem)w ktorym bez problemu znajdzie sie miejsce dla conajmniej 100takich żółwi  ;)
A dodatkowo chcialabym aby moja corka miala pod opieka pupila ktory nie odejdzie po 3-5latach(corka ma 4lata),dodam ze mojemu zolwikowi nigdy nie brakowalo nawet "ptasiego mleczka" :D
Prosze o odpowiedz i pozdrawiam
PS.jestem z okolic Włocławka

Offline cin822

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia
« Odpowiedź #3 dnia: 09.07.2010, 21:32:56 pm »
Witam. Jestem właścicielką samca żółwia stepowego od 5 lat. Poszukuję od pewnego czasu samicy dla mojego żółwika i chętnie bym ją przyjęła. Mam ogród, w którym mój żółw ma około 20m2 odgrodzonego terenu. Jeśli oferta jest wciąż aktualna to jestem bardzo zainteresowana. Jestem z Kutna (woj. łódzkie). Pozdrawiam.

Offline testudo27b

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • testudo1983@wp.pl
    • Moje żółwie
Odp: Oddam dużą samicę żółwia stepowego 18cm, zdjęcia
« Odpowiedź #4 dnia: 23.07.2010, 21:30:42 pm »
To ogłoszenie już jest nieaktualne


Sorry, this topic is locked. Only admins and moderators can reply.