Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 22:25:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: oddam dużego żółwia stepowego  (Przeczytany 5119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz.bulak

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
oddam dużego żółwia stepowego
« dnia: 24.07.2010, 09:36:16 am »
Oddam samicę żółwia stepowego doświadczonemu hodowcy. Zdecydowałem tak, bo doszedłem do wniosku, że żółwie stepowe wiosnę i lato muszą spędzać na odpowiednio zabezpieczonym, obszernym wybiegu na świeżym powietrzu, a ja mieszkam w centrum miasta, nie mam ogródka gdzie taki wybieg mógłbym urządzić).

Samica żółwia stepowego : testudo horsfieldi , długość karapaksu 18cm, oczywiście bez dokumentów, bez problemów zdrowotnych, stan pancerza wzorowy, lokalizacja Toruń. W grę wchodzi kupno drugiej samicy stepowej 13cm z kompletem dokumentów za 250 zł. Ogłoszenie dotyczy dwóch żółwic, są bardzo zżyte, obie potrzebują wybiegu zewnętrznego, przekazuję/oddaję tylko razem.
Tylko odbiór osobisty w Toruniu, mogę przywiezć żółwie na koszt nabywcy, lub możliwość spotkania w połowie trasy jeśli odległość byłaby bardzo duża.

Moje wymagania co do przyszłego właściciela:
 1. odpowiedzialnemu hodowcy, który ma wiedzę n/t stepowych i myśli o nich długofalowo, zimuje je.
 2. dysponuje obszernym, zabezpieczonym wybiegiem zewnętrznym oraz dużym terrarium.
 3. ma także inne żółwie stepowe
 5. osoba powyżej 23 lat
 6. z kim będę mógł utrzymać kontakt kom. mail , po tranzakcji.

Zdjęcia żółwi są w galerii mojego profilu na TCP, zapraszam --> http://www.terrarium.com.pl/galeria/galeria.php?userid=28962&path=14365

Kontakt mail:     testudo1983@wp.pl

Offline lolita:P

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: oddam dużego żółwia stepowego
« Odpowiedź #1 dnia: 29.07.2010, 21:28:39 pm »
jestem zainteresowana :P prosze o gg