Pozostałe > Oddam żółwia

Oddam pięknego samca stepowego

(1/5) > >>

michalina:
Witam,

oddam bardzo ładnego a według mnie po prostu pięknego samca Agrionemys horsfieldii rustamovi - na 90% jest to ten właśnie podgatunek.

żółw ma ok 20 lat - a może nawet więcej.
jego skorupa jest idealnie wysklepiona, gładka, równa, ciemna, zakończona kołnierzem.

oddaje go z wielkim żalem - nie mam dla niego samicy a i stepowych już nie trzymam więc szukam dla samczyka odpowiedniego, nowego domu.

idealny kandydat, któremu oddam żółwia powinien:
- znać się na hodowli danego gatunku, mieć doświadczenie
- trzymac żółwie na wybiegu  w sezonie letnim, zimować zimą
- posiadać samiczkę/samiczki jako towarzyszki dla mojego pana
- nie skąpić na wizyty u weterynarza i utrzymanie zwierzaków

niestety nie opanowałam jeszcze techniki umieszczania zdjęć w wątku... ale jak by co proszę pisać!
wrzucę dokładny opis żółwia jako zakładkę (podobnie jak greckiego również do oddania) - tylko proszę o trochę czasu


czekam na maile,
pozdrawiam

michalina

Bartek:
Może dodaj zdjęcie w tym temacie.

Trane120:
Czy ofetra nadal aktualna ?

michalina:
oferta jest nadal aktualna - przepraszam za chwilowy brak odzewu. niestety kilka prób zamieszczenia zdjęć w wiadomości nie przyniosło pozytywnego skutku - zastanawiam się czy to nie jest wina używania przeze mnie przeglądarki safari lub systemu operacyjnego Mac OS X. ale to chyba sprawa do działu technicznego

= zrobiłam zakładkę o żółwiu:

http://skorupy.com/skorupy/step_do_oddania.html


wszystkie zapytania proszę przesyłać na maila - ponieważ jak widać zanikam czasami


pozdrawiam
m

Beata:
Faktycznie jest przepiękny. Wszystkie żółwie są cudowne i piękne, ale rzadko można zobaczyć dorosłego żółwia z takim gładkim karapaksem, bez bruzd, piramid i garbów. 
Szkoda że ja na razie nie mogę sobie pozwolić na kolejnego żółwika, spłniałabym chyba warunki  ;) aczkolwiek w tym roku u mnie z wybiegiem ogrodowym mogą być problemy, będę wtedy kombinować na balkonie ale to na razie daaaaleka przyszłość... (wiosna wydaje się na razie baaaardzo odległa... ;))

A na marginesie:

Bardzo ciekawa stronka, pobieżnie na razie tylko obejrzałam ale na pewno do niej wrócę, bo widzę że propagujesz prawidłowe zasady karmienia i opieki  ;D

Aha, jeśli chcesz to możesz mi podesłać na maila fotki to je wstawię. W takim wypadku daj znać na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej