Pozostałe > Oddam żółwia

Oddam w dobre ręce żółwia greckiego

(1/2) > >>

Kaszanna:
Oddam w dobre ręce żółwia greckiego wraz z terrarium, oraz lampami. Niestety musimy wyjechać za granicę, raczej na długo więc nie mam sumienia obarczać dalszej rodziny takim "prezentem"
Ponieważ żółw był znaleziony w lesie, więc ni ma papierów i nie mamy szans żeby go zabrać, poza tym nie miałabym sumienia fundować mu kilkunastogodzinnej jazdy samochdem....
Żółwik jest rewelacyjny!!! Żywy, kontaktowy - jednym słowem kochany!!

tuptuś:
Jakiej wielkości jest terra?? Jak duży jest żółwik?? Czy to samiec czy samica?? Chciałbym go wziąść. Daj fotki

monika:
Witam! Bardzo chętnie wziełabym Twojego żółwia. Posiadam doświadczenie w hodowli żółwii lądowych gdyż przez kilka lat opiekowałam się żółwiem stepowym mojego brata. Mogę zapewnić żółwikowi wiele uwagi i troski

ataner4:
Witam,
Ja też bym z chęcią przyjęła żółwika, ponieważ jeszcze żadnego nie mam, ale wiem dużo na temat ich hodowli, bo się tym interesuję, niestety swoich zainteresowań nie mogę rozwijać, poniważ nie mam szczęścia, by go zakupić. :(

Pomarancza9101:
Bardzo chętnie go przyjmę,ale bez terrarium bo mam,tylko napisz mi wiadomość jakiej wielkości,wiek .Płeć nie ma znaczenie,ale możesz napisać ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej