Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 25.04.2024, 15:29:58 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Oddam żółwia stepowego - Lublin  (Przeczytany 8393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bakkrol

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Oddam żółwia stepowego - Lublin
« dnia: 08.09.2010, 04:38:30 am »
Oddam żółwia stepowego.

Jest to samica (tak powiedział weterynarz do którego poprzedni własciciel udał się wraz ze zwierzęciem).
Długośc karapaksu -18 cm.
żółw jest zdrowy, aktywność adekwatna do poru roku, najchętniej zjada mniszek lekarki i babke lancetowatą. Nie karmiłem do sałatą, mięsem ani żadnym pokarmem ze sklepów zoologicznych typu granulki, pałeczki.

Żółw został zakupiony w sklepie zoologicznym w Świdniku w 1996 r.
W grudniu 2009 r żółw został pod moja opiekę, ze wzgledu na wyjazd za granicę ówczesnego właściciela.
Ja jestem zmuszony oddać żółwia - przeprowadzam sie z domku jednorodzinnego z ogródkiem do mieszkania. Z tego względu nie będe mógł sobie pozwolić na duże, przestronne terrarium ani na urządzenie wybiegu na ogródku na ciepłe pory roku.

Jestem z Lublina,
Odbiór osobisty w Lublinie (dzielnica dziesiąta)
Jakakolwiek wysyłka kurierska, konduktorska nie wchodzi w rachubę - to żywa istota a nie telefon komórkowy.

Mój mail to bakkrol@wp.pl 
Poważnie zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy, wtedy możemy wymienić sie numerami telefonu w celu objasnienia szczegółów.

Zdjęć żółwia nie wykonywałem, uważam że nie ma sensu, gdyż nie oddają wiernie tego co zobaczy się na żywo. Tymbardziej że oferta skierowana jest do osób z okolic Lublina, więc zapraszam do obejrzenia żółwia na żywo. Jesli jednak ktoś chciałby, mogę wykonać zdjęcia i przesłać mailem.

Pozdrawim Karol , bakkrol@wp.pl


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?