Pozostałe > Oddam żółwia

stepowe do oddania

(1/11) > >>

Basia:
Poproszono mnie o nagłośnienie 2 stepowych do oddania. Pochodzą od różnych właścicieli.
Mogą iść tylko do osób z dużym doświadczeniem i tylko z warunkami.

kontakt ze mną na pw.

 
Edit :
Na wszystkie maile do tego wątku odpowiem na początku września, sorry ale teraz nie mogę.

aaaaaaa:
Witam jestem zainteresowany napisz cos wiecej o zolwiach i o tym z kad Jestes?

Viktoria:
Adamie, jak już Basia napisała "Mogą iść tylko do osób z dużym doświadczeniem i tylko z warunkami." a Ty nie masz ani jednego, ani drugiego wnioskując po Twoich postach więc sory, ale chciałam Cię tylko sprowadzić na ziemie. Terra 80x60 dla dwóch żółwi stepowych i brak zimowania uważasz za dobre warunki?

aaaaaaa:
 juz mialem kiedys Zolwia wiec wiem jak sie nimi opiekowac poza tym moj znajomy nauczyciel ma zolwia juz 20 lat i utrzymuje z nim kontakt nabierajac wiecej doswiadczen jego zolw nie zimowal i trzyma sie bardzo dobrze jest w dobrej formie o czym swiadczy tez wiek tego zolwia! ja dla jednego zolwia chcialem kupic to terrarium nie dla dwoch i bylo by to dla niego tylko na czas w ktorym jestem w pracy po czym chodzily by po mieszkaniu! wiec prosze nie pisz mi o  braku doswiadczenia skoro mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz!!!!!! Uwazam ze nie mozna oceniac kogos kogo sie nie zna!!! jakim prawem mnie osadzasz mysle ze zolw badz zolwie ktore do mnie trafia beda mnial dobrego wlasciciela i dobre warunki!!!! pozdrawiam

TomaszW:
Rzeczywiście masz i doświadczenie, i warunki... :o :o :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej