Żółwie lądowe > Ogólny

Smarować żółwiowi skorupę?

<< < (2/5) > >>

witia:
Pancerz żółwia smaruje się tylko i wyłącznie wtedy jeśli wymaga tego lecznie np. w przypadku jakiejś choroby bądź jego uszkodzenia. Profilaktyczne smarowanie jakimikolwiek kremami jest odradzane!!!

ell:
A ja znów gdzieś przeczytałam że co jakiś czas można wetrzeć pancerz zwykłą oliwką dla dzieci np. . To nie wiem.... Poprzednia właścicielka tak podobno robiła. Leon żyje i ma się dobrze . I właśnie nie wiem czy też stosować . Co radzicie ?  ;)

Minka:
Jak już wiele razy, dobitnie było zaznaczane na forum: czy żółw sobie smaruje skorupę oliwką dla dzieci w naturze? no więc właśnie. jak nie chcesz by dostał jakiejś grzybicy czy czegoś to niczym nie smaruj skorupy, chyba, że wet od gadów przepisze specyfik na jakiś konkretny problem..

ell:

--- Cytat: Minka w 16.10.2013, 13:08:18 pm ---Jak już wiele razy, dobitnie było zaznaczane na forum: czy żółw sobie smaruje skorupę oliwką dla dzieci w naturze? no więc właśnie. jak nie chcesz by dostał jakiejś grzybicy czy czegoś to niczym nie smaruj skorupy, chyba, że wet od gadów przepisze specyfik na jakiś konkretny problem..

--- Koniec cytatu ---
ok , dzięki :)

Yamello:
Mi np. wet zaradził posmarować Capivitem. Zrobiłm tak ze dwa razy ale po jakimś czasie dokłądnie żółwia umyłem :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej