Żółwie lądowe > Ogólny

Moja wiedza

(1/5) > >>

Ferbi:
Postanowiłem zebrać do kupy moją wiedzę o żółwiach stepowych. Zobaczcie czy się ze mną zgadzacie.
Nie pisałem nic o zimowaniu i rozmnażaniu. Zimowanie- nie chcę napisać głupot. Rozmnażanie - nie mam pojęcia.

Plik można pobrać tutaj:
 
http://www.megaupload.com/?d=9IKRXKWO

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

plik ma 1.82 MB
P.S. dziś wyjeżdżam o 11:00 więc mnie nie będzie. Do poniedziałku

PZDR

Piotr_K:
Z przyjemnością bym przeczytał... Ale chyba muszę pobrać ten program.... Nie mógłbyś przesłać tego mi na e-mail?

piotr_kaszubski@wp.pl

Ferbi:
Ok zaraz prześle.

Piotr_K:
Dzięx za przesłanie.


Oświetlenie : Czemu Repti (itd.) ma być najlepsza? Chyba nie pod względem oświetlenia. Ja natomiast (i obcojęzyczna literatura) polecamy lampy HQI. Co do UVB Vitalux chyba lepszy. Jaką ma barwę światła świetlówka polecana przez Ciebie? (w Kelvinach)

"Temperatura w najcieplejszym miejscu(pod lustrzanką) powinna wynosić od 26 do 35C." Jeśli by tak było, metabolizm żółwia nie pracowałby poprawnie.

Co do przycinania pazurków należy uważać. Bo obok tego czarnego jest jeszcze malutki.

To chyba tyle

Ferbi:

--- Cytat: Piotr_K w 07.04.2007, 10:40:12 am ---Dzięx za przesłanie.


Oświetlenie : Czemu Repti (itd.) ma być najlepsza? Chyba nie pod względem oświetlenia. Ja natomiast (i obcojęzyczna literatura) polecamy lampy HQI. Co do UVB Vitalux chyba lepszy. Jaką ma barwę światła świetlówka polecana przez Ciebie? (w Kelvinach)

"Temperatura w najcieplejszym miejscu(pod lustrzanką) powinna wynosić od 26 do 35C." Jeśli by tak było, metabolizm żółwia nie pracowałby poprawnie.

Co do przycinania pazurków należy uważać. Bo obok tego czarnego jest jeszcze malutki.


--- Koniec cytatu ---

Oświetlenie: miałem na myśli taką no wiesz, jakby dobrą. nie najlepszą, trochę przesadziłem. Jak mam tą barwę zmierzyć?

Ogrzewanie : 26- 35C pod żarówką. A ile powinno być??

A i chyba paznokcie się piłuje????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej