Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 14:48:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Szukam osoby, która zaopiekuje się żółwiem - Łódź  (Przeczytany 2600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asibla

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Szukam osoby, która zaopiekuje się żółwiem - Łódź
« dnia: 25.12.2015, 10:46:16 am »
Witam serdecznie wszystkich

Jestem właścicielką żółwia lamparciego - małego, dokładnie od 3 mcy. Zdecydowałam się na zakup tego zwierzęcia, ponieważ jestem alergikiem. Wydawało mi się to zwierzę bezpieczne. Niestety też się uczuliłam. Nie wiadomo dokładnie na co - czy na naskórek, parujący mocz, a może pleśnie bytujące na odchodach zwierzęcia. W każdym bądź razie lekarz zaleca oddanie zwierzęcia i  już żadnych zwierząt. Będę próbowała się jakoś odczulić metodą niekonwencjonalną ale nie wiem czy to się uda. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ będąc dzieckiem miałam dużo zwierząt i żadnych skłonności alergicznych. Niestety alergia bywa naprawdę uciążliwa.
Moje pytanie. Czy mając dokumenty-rejestrację i papiery odnośnie pochodzenia mogę sprzedać żółwia i wystawić ofertę np na olx?
Zależy mi na oddaniu w dobre ręce. Może są jacyś hobbiści z Łodzi zainteresowani? Mam też terrarium z lampami. Ale to dopiero po probie odczulania. Wstępnie się pytam.

Offline Kamil56

  • Główny Moderator
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 746
  • Reputacja: 29
Odp: Szukam osoby, która zaopiekuje się żółwiem - Łódź
« Odpowiedź #1 dnia: 26.12.2015, 17:18:58 pm »
Fotki poproszę.
Wstępnie zgłaszam się.