Forum o żółwiach lądowych - żółw stepowy i grecki, hodowla, terrarium, nasze żółwie
Żółwie lądowe => Ogólny => Wątek zaczęty przez: solarion w 24.06.2026, 14:29:18 pm
-
Wypuściłem swojego żółwia stepowego na taras w nowym mieszkaniu na 48 godzin zanim będzie miał porządne terrarium. W ciągu dnia nie zauważyłem że wyschła mu cała woda w miseczce przez słońce i temperaturę, a teraz zobaczyłem że biega po tarasie i się ślini. Wniosłem go do domu, nie chce jeść i jest chyba zbyt słaby żeby wstać. Obawiam się że się przegrzał przez słońce. Czy jest coś co mogę w tym momencie zrobić żeby mu pomóc zanim będę go mógł zabrać do weterynarza?
(bez wody był maksymalnie 5 godzin, no ale na pełnym słońcu)