Żółwie lądowe > Ogrody zoologiczne

Żółwie w praskim zoo

(1/3) > >>

Viktoria:
Latem odwiedziłam to zoo 2 razy, bardzo mi się podobało, polecam wszystkim bo jest niedrogie, na prawdę warto.
Minusem było trzymanie różnych gatunków razem, ale zbiorniki bardzo ładne, duże. Jedzonko też całkiem konkretnie wyglądało. Za wiele zdjęć nie mam, bo przede wszystkim mamy filmiki, ale kilka zrobiłam ;)












Olbrzymy miały duży teren wewnątrz pawilonu z wyjściem na zewnątrz, na ładną trawkę, duże tereny miały do dyspozycji :)

Jakub:
Super świetnie to wygląda :D

Viktoria:
No w ogóle bardzo ładnie tam było. Papugi, jaszczurki, dzikie koty, dużo małp, psowate.... dużo gatunków i ich zagrody były super. Te zwierzęta które się nadawały do trzymania na zewnątrz miały super warunki, doskonale odwzorowywane środowisko naturalne. Były też takie pawilony do których się wchodzi i nad głową latają ptaki albo skaczą małpy ;) Piękne akwaria były z kajmanami... A niedaleko od zoo jest piękny ogród botaniczny :)
Także polecam Pragę na wakacje, bo wiele jest tam do zobaczenia, nocne spacery po pradze- super sprawa, no i nocleg można tanio znaleźć jak się dobrze poszuka ;)

wege:
Kurde, one są takie śliczne!  ;D A w tych pawilonach jakie miały podłoże ? ? ?  :D

neo:
byłem w Pradze ale niestety nie odwiedziłem ogrodu zoologicznego , nastepnym razem już nie odpuszcze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej