Żółwie lądowe > Pierwsze kroki

Notatka dla początkujących

<< < (3/12) > >>

kuba:
tak sobie pomyslalem w nawiazaniu do informacji itd.....,ze bardzo sensowny jest ten temat dotyczacy "stowarzyszenia zolwiowego" cos na wzor salamandry (choc to bardzo malo wykonalne)ale chodzi o jednostke prawna ze jest takie stowarzyszenie zarejestrowane i wogole....bo wtedy inaczej to "dziala na zwyklych ludzi"takie jest moje zdanie,chcoiazby widze po swoim miejscu pracy,ze takie stowarszyszenie gdyby przyszlo do takiego sklepu zobaczylo co i jak wskazalo wady,to inaczej by "kierownik sklepu" reagowal niz na "zwyklego klienta zwracajacego uwage"(pragne zaznaczyc ze u mnie nie bylo takich osob w pracy:))ale wiem ze jak sie poakze "papier" to inaczej czlowiek rozmawia,i tu np. jest chwyt na sklepy zoologiczne...bo nieoszukujmy sie ,zostawiajac takie ulotki napsiane przez takie "stowarszyenie" jest to bardziej wiarygodne niz przez zwyklego smiertelnika ktory mogl sam takie cos napsiac na kolanie....jednoczesnie bedacy mini reklama dla tego forum:)
pozdrawiam
p.s to taki moj szkic pomyslowy:)

Bartek:
no ja proponowałem założyć taki klub, ale stowarzyszenie to już bardziej zaawansowana forma.

Agnieszka:
Dobrze by było gdyby na notatce którą zrobiłam było jakieś nasze logo, ale my nie mamy logo. :'(

Agnieszka:
Kurcze Kuba! Znowu mam jakieś problem z pocztą! Jak na złość. Notatka jest juz od wczoraj w skrzynce nadawczej ale na serwerze mam jakiś problem.

kondi:

--- Cytat: Bartek w 30.10.2007, 08:38:12 am ---no ja proponowałem założyć taki klub, ale stowarzyszenie to już bardziej zaawansowana forma.

--- Koniec cytatu ---

jestem członkiem założycielem pewnego stowarzyszenia, uwierzcie mi założenie tego to droga przez mękę i nie sądzę, żeby było to realne w przypadku naszej grupy rozsianej jakby nie było po kraju

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej