Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 11:50:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Notatka dla początkujących  (Przeczytany 55463 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kuba

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #15 dnia: 30.10.2007, 10:47:08 am »
Kurcze Kuba! Znowu mam jakieś problem z pocztą! Jak na złość. Notatka jest juz od wczoraj w skrzynce nadawczej ale na serwerze mam jakiś problem.

spoko, poczekamy moze cos sie naprawi:)

Offline Ruda

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #16 dnia: 30.10.2007, 13:14:12 pm »
podczytuję tak mniejwięcej i widze ze w świetne miejsce trafiłam :)

Jejku ja juz chce tego mojego żółwia :P

Offline kuba

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #17 dnia: 30.10.2007, 22:47:16 pm »
no to juz poszlo w świat...ulotke otrzymalem jutro bedzie sie drukowac i bedziemy czekac.....
tak dla informacji to powiem,ze moja firma (a raczej keirownik)jest bardzo pozytywnie nastawiony do tego i poprosilem by przeslac ta ulotke do inncyh sklepow naszje sieci a troche tych sklepow jest(w-wa,lodz,gdynia,lublin,katowice,krakow, bialystok)...oby to cos dalo i tam tez ludzie zechcieli sie "przestawic" na wytycznie zawarte w ulotce,o efektach bede pisal i informowal w tym temacie:)
pozdrawiam i dzieki wielkie dla tych co sie przyczynili do powstania tego dziela a w szczegolnosci...AGNIESZKI:)

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #18 dnia: 31.10.2007, 07:29:17 am »
Ile na początek wydrukujesz? Może jakaś pomoc potrzebna?
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #19 dnia: 31.10.2007, 07:44:13 am »
No to super to już jest pomysł wykonany na większą skalę, mam nadzieję, że choć połowa osób kupująca w przyszłości żółwie przeczyta  i zastosuje się.

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #20 dnia: 31.10.2007, 09:35:19 am »
no to juz poszlo w świat...ulotke otrzymalem jutro bedzie sie drukowac i bedziemy czekac.....
tak dla informacji to powiem,ze moja firma (a raczej keirownik)jest bardzo pozytywnie nastawiony do tego i poprosilem by przeslac ta ulotke do inncyh sklepow naszje sieci a troche tych sklepow jest(w-wa,lodz,gdynia,lublin,katowice,krakow, bialystok)...oby to cos dalo i tam tez ludzie zechcieli sie "przestawic" na wytycznie zawarte w ulotce,o efektach bede pisal i informowal w tym temacie:)
pozdrawiam i dzieki wielkie dla tych co sie przyczynili do powstania tego dziela a w szczegolnosci...AGNIESZKI:)

nie wiem jaka to sieć sklepów, ale w Lublinie w Leclercu na Zana trafił mi się jak do tej pory jedyny sprzedawca, który w pełni profesjonalnie opowiadał o żółwiach, jak je karmić i czym (w żadnym wypadku sałatą, w zimie suszki itp.), oczywiście nie mówię o sklepach specjalistycznych tylko o dużych zoologach, dlatego to takie niespotykane
may you always hear the whisper of wings

Offline kuba

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #21 dnia: 31.10.2007, 16:36:34 pm »
niechce robic reklamy by niewyszlo na to ze jakos reklamuje sklep,wiec niepisze nazwy....pwiem ze to jedne z tych "molochow"...odpowiadajac na pytanie Agnieszki: nie dziekuje poradze sobie wydrukuje dwustronnie na jednej kartce i ebdzie okej,az tak duzo klientow nie ma by rozdawac tysiacami te ulotki,a w razie czego mam w sklepowym kompie ta ulotke:)
tez bym sobie zyczyl by te osoby czytajace te ulotki dostosowywaly sie do niej...zobaczymy.....
p.s czytalem na forum o jedzeniu AGROBOS(czy jakos tak)a moze o tym tez moznaby wspomniec?
i co o tym sadzicie bo moglbym powaznie pogadac na temat tego produktu by go wprowadzic na polki sklepowe,ale czy az tak rozreklamowany ejst? bo az mi sie plakac chce jak ludzie siegaja po biorept czy cos w tym stylu....i jesczez mam male pytanie...czy jest cos co WY potencjalni klienci zyczylibyscie sobie w sklepie a czego nie ma w sklepach a mogloby byc?
pytam bo dzisiaj tak ogladalem ta polke z jedzeniem to may ,skapy wybor...i czy jest cos co mozna by miec?:)
pozdrawiam

Offline pol@k

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: 1
  • Żółw stepowy Szkrabcio
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #22 dnia: 31.10.2007, 16:45:28 pm »
Jeśli chodzi o Agrobs to można to kupić chyba tylko w Niemczech, ale nie wiem dokładnie, niech ktoś inny dopowie :).
Na pewno gotowy, dobry pokarm dla żółwi, suszki itp. byłyby mile widziane w sklepie zoologicznym (nie trzeba by było zamawiać w necie), a poza tym to większość potrzebnego sprzętu jest chyba w sklepach dostępna.

Offline nulus

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1218
  • Reputacja: 24
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #23 dnia: 31.10.2007, 17:18:19 pm »
Tematy związane z Agrobsem pojawiały się już na forum. Tak, jest to pokarm do sprowadzania z Niemiec. Myślę, że warto by zrobić forumową akcje zakupu Agrobsa, dużą ilość, kilkanaście kg. Ktoś by się zaofiarował, przyjął pieniądze od chętnych z forum, zamówił, a potem rozesłał do odbiorców.

Oficjalna strona agrobsa :

www.agrobs.de
Pozdrawiam, Nulus!

Offline bela

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #24 dnia: 31.10.2007, 19:22:45 pm »
co to jest ten agrobos? to jest firma suszkow itd tak?
to ja nie jestem zainteresowana bo moj nindza nie lubi suchego jedzenia..a po za tym lada dzien bedzie juz smacznie sobie spal do wiosny, mam nadzieje ze predko nadejdzie bo nie wiem jak wytrzymam bez niego..

a tresc ulotki super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krotko i tresciwie!!!!!!!!!!!!

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #25 dnia: 31.10.2007, 19:50:54 pm »
My z Tusiem też radzimy sobie bez suszków.
TUPTUŚ

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #26 dnia: 06.11.2007, 21:26:20 pm »
Aj... aż nie mogę sobie darować że ominęła mnie taka akcja. Powiem jedno - jesteście niesamowici!!!

Agnieszko - super robota.  Aha - mamy logo. Bartek zrobił kiedyś piękne logo, trzeba tylko w nim zaktualizować domenę.
Jest tu:  http://forum.zolw.info/index.php/topic,385.0.html

Kuba - po prostu nie mam słów. Wręcz nie mogę uwierzyć że to dzieje się naprawdę, ale jestem niezmiernie podekscytowana.  ;D Tak się składa że sklep jest miejsce w którym w 90% przypadków osoba kupująca żółwia dowiaduje się wszelkich podstaw, często nie wychodzą poza to długimi latami.  Dlatego taka akcja znaczy bardzo, bardzo wiele.

Dziękuję Wam :-*

Co do pytania o Agrobs - fajnie jakby był w Polskich sklepach z suszkami z tego co widywałam to często jest problem - albo nie ma albo są jakieś mocno pokruszone resztki. Natomiast śmiało możnaby wycofać Biorept  :)
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline kuba

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #27 dnia: 06.11.2007, 22:47:53 pm »
po kilku dniach"akcji" musze powiedziec ,ze ludzie sa bardzo zadowoleni...np. dzisiaj klient przyszedl po informacje bo chce sprezentowac zolwia dziecku,ale kompletnie sie nieznal,oczywiscie po z amoimi slowami dolozylem "notatke"wiadomo jaka:)klientowi bardzo to sie spodobalo bo powiedzial,ze musi sie naradzic i zastanowic bo chce by zolwiowi bylo bardzo dobrze u nich...(moze wroci),pozniej znowu klient....ktory "uwazal sie za znawce" bo ma zolwia od kilkunatsu lat,i szukal jedzenia dla niego...(takie moje skromne zdanie:jezeli ktos uwaza sie za dobrego chodowce z kilkunatsoletnim stazem,to chyba nieszuka jedzenia dla zolwi na polce z granulatami)no i dalem mu ta kartke bo gdy zaczalem mowic co i jak na temat jedzenia koles upieral sie przy swoim,ze sie zna i wie co jest dobre ze niemusze mu mowic,wiec dla swietego swojego spokoju dalem mu kartke a on czyta na glos,czyta"zieleninka" i mowi nooo ja dobrze karmie salate daje,liscie kalarepy...a ja na to"niech pan czyta dalej" i doszedl do zdania"salata,pomidory,....szczawiany.." a koles...poprostu zdebiał,nic niemowilem tylko sobie poszedlem a koels podziekoal za kartke i wyszedl:)
hehe,ale opowiesci....
caly czas pracuje nad rozsylaniem tego do innych sklepow,i tutaj chcialbym zaznaczyc,ze jesli zobaczycie zolwia w warunkach nie takich jakie powinien meic to niemiejcie do mnie pretensji bo nic na to nieporadze.....powiem tak,kiedys(czerwiec)bylem w katowicach....s silesii i tam w sklepie byly zolwie na piasku od szynszylii!!!!mowilem,nie wiem jak efekty,jelsi ktos ma blisko...moglby zajrzec i dac znac:)bo chcilabym sprawdzic czy te ulotki daja jakis efekt:)
okej bo sie rozmylem z tematem
pozdrawiam
p.s co do biorepta/u to nie ejst tak latwo jak sie wydaje jesli chodzi o wycofanie....wiecie o co chodzi o "powiazania,umowy,uklady,kontrakty marketingowe" ;/

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #28 dnia: 07.11.2007, 07:45:07 am »
Wiecie, że się normalnie wzruszyłam tym co napisał Kuba! Jeju, nie myslałam, że to aż taki efekt przyniesie. Stwierdzam teraz, że ta notatka to chyba najlepszy pomysł na jaki w życiu wpadłam! Jeżeli mogłam pomóc chociaż jednemu żółwiowi to jestem szczęśliwa!! I Tobie Kuba bardzo, bardzo dziękuję, że zrealizowałeś ten pomysł, to twoja zasługa, sama bym przecież tego nie zrobiła!!!
TUPTUŚ

Offline kuba

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
Odp: Notatka dla początkujących
« Odpowiedź #29 dnia: 07.11.2007, 13:00:37 pm »
ja sie ciesze ze moglem Wam pomoc chociaz takim gestem jak dac ulotke,tak jak Wy mi pomogliscie:)wiec nie ma o czym gadac...:)