Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 25.04.2024, 08:39:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ŻÓŁW KILKA PYTAŃ  (Przeczytany 3076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline remro767

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
ŻÓŁW KILKA PYTAŃ
« dnia: 16.08.2016, 21:01:27 pm »
Witam jestem świeży w temacie żółwi jakiś czas temu dostałem wodnolądowego  od 2 tygodni zauważyłem że wcale nie chce jeść tylko śpi na wysepce od 2-3 dni powtarza się sytuacja że kicha kilka razy dziennie,robi dziwaczne pozy,tylna część ciała jest opuszczona po za krawędz wysepki i prostuje tylne łapy jak przekładałem go do miski z woda na czas sprzątania akwarium to był ożywiony i pływał po powrocie do akwarium sytuacja wraca do początku temperatura wody ma 27-29 stopni proszę o poradę nie wiem co mam robić

Offline Kamil56

  • Główny Moderator
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 746
  • Reputacja: 29
Odp: ŻÓŁW KILKA PYTAŃ
« Odpowiedź #1 dnia: 17.08.2016, 10:56:13 am »
Zamiast pytać na forum to szoruj do weta od gadów. Zresztą pokaż w jakich warunkach mieszka żółw?

Offline remro767

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: ŻÓŁW KILKA PYTAŃ
« Odpowiedź #2 dnia: 18.08.2016, 08:52:29 am »
ok jak odbiorę aparat z naprawy w poniedziałek to zrobię kilka fotek akwarium ,ale od razu uprzedzam w tematyce żółwi jestem totalnie zielony ,a co do weterynarza od gadów to mieszkam w Szczecinie i szukam takiego weta ale jak na razie to każdy do którego dzwonie odpowiada że niema praktyki z gadami jednego weterynarza znalazłem w Międzyzdrojach a jak na tą chwilę moje poszukiwania weterynarza w Szczecinie okazują się bardzo mierne

Offline Aneve

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 2
Odp: ŻÓŁW KILKA PYTAŃ
« Odpowiedź #3 dnia: 18.08.2016, 17:08:08 pm »
Odnośnie Szczecina to polecam Tobie zadzwonić do Vetmedic i zapytać o panią Katarzynę Sulimę. Zajmuje się ona gadami i jest polecanym specjalistą. Może ona Tobie pomoże, dzwoń, nie ma na co czekać. Podaję numer: (91) 82-94-627

Offline remro767

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: ŻÓŁW KILKA PYTAŃ
« Odpowiedź #4 dnia: 19.08.2016, 17:46:34 pm »
dzięki za info