Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 21:27:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)  (Przeczytany 6014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Dostępny jest już najnowszy numer E- Magazynu Spis-Hodowcow



Spis Treści:
1) Przedmowa
2) IX Spotkanie z Egzotyką dla
Najmłodszych
3) IV Krajowa Impreza z Okazji Obchodów
Światowego Dnia Żółwia
4) Zeszyt Akwarystycznych nr 12
5) Odpowiedzialna terrarystyka
6) Fundacja Epicrates
7) Moja hodowla

Obecnie dostępnych jest już 5 nr.
Możesz je pobrać
TUTAJ
Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.

Offline Tośka

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 3114
  • Reputacja: 65
  • stepki i greki :)
    • Serwis molosy.pl
Odp: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)
« Odpowiedź #1 dnia: 05.04.2013, 23:43:13 pm »
Serpentin powiem Ci,że bardzo fajnie to wyszło.Kawał dobrej roboty.U mnie problem był z pobraniem numeru 5,ale mój syn okazał się niezawodny.Bardzo ciekawie napisane,zdjęcia świetne.Wodniaczki, a zwłaszcza zdjecie dużego i małego- niezapomniane :)
Fajnie,że tak angażujesz dzieciaki.Forumowicze zajrzyjcie,bo warto.Pozdrawiam
Czasami nie uzywam znakow polskich,ale to tylko dlatego,bo uzywam telefonu

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Odp: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)
« Odpowiedź #2 dnia: 06.04.2013, 19:45:58 pm »
Dziękuje za miłe słowa jest mi naprawdę przyjemnie. Praca nad złożeniem takiego numeru to nic prostego szczególnie, że razem z Kamilem mamy też wiele innych obowiązków na głowie. Jednak mam nadzieję, że chętnych autorów i czytelników nie zabraknie, a idea e-magazynu będzie cieszyła się nadal sporym zainteresowaniem. Jeśli chodzi o spotkania z egzotyką dla najmłodszych to mam nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości mniejszą ilością nieprzemyślanych zakupów i ewentualnie młodymi miłośnikami zwierząt chcących im pomagać i chronić otaczającą przyrodę. Całemu Stowarzyszeniu Krakowscy Żółwiarze przyświeca przy organizowaniu tego spotkań dla najmłodszych, że "czego się Jaś nie nauczy tego Jan nie będzie umiał".

Pozdrawiam i zachęcam pozostałych użytkowników do lektury oraz opiniowanie bieżącego numeru
Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.

Offline Tośka

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 3114
  • Reputacja: 65
  • stepki i greki :)
    • Serwis molosy.pl
Odp: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)
« Odpowiedź #3 dnia: 06.04.2013, 21:52:16 pm »
Moi drodzy,a jak mam nadzieję,że już kazdy na forum zobaczył,przeczytał e-magazyn.Super sprawa i fotki ciekawe.A moj Marek to  i storczyka zauważył :)
Czasami nie uzywam znakow polskich,ale to tylko dlatego,bo uzywam telefonu

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)
« Odpowiedź #4 dnia: 07.04.2013, 21:21:40 pm »
Jeśli chodzi o edukację wśród najmłodszych to jak najbardziej popieram. Sama nawet takową szerzę. Każdy znajomy mojej córki po wizycie u nas chce żółwia zaraz, teraz, natychmiast. Wystarczy powiedzieć mamie ,że bywają nosicielami żółtaczki i zapał mija...Złośliwe może ale podejrzewam, że ocaliłam tym parę żółwich istnień. ;)
Jestem też pod wrażeniem działalności Fundacji Epicrates. Pamiętam jakiegoś poparzonego jaszczura, którego powrócili do życia, był też żółw z niemiłosiernie popękaną skorupą. Ciekawe czy znaleźli dla niego odpowiedni dom.
Szacunek dla ludzi robiących tyle dobrego dla gadzinek :)
Magazyn wygląda na ciekawy, wolnej chwili muszę go dokładnie przeczytać. Gratuluję Serpentin.

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Odp: Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)
« Odpowiedź #5 dnia: 08.04.2013, 13:18:03 pm »
Dziękujemy za ciepłe komentarze zarówno odnośnie najnowszego e-magazynu jak i działań Stowarzyszenia Krakowscy Żółwiarze (jeśli ktoś chciałby o nas poczytać to polecamy artykuł w nr 4). Przekażemy również komentarze naszym przyjaciołom z Fundacji Epicrates :)

Pozdrawiam
PS Na fb jest już wydarzenie i program V Krajowa Impreza z Okazji Światowego Dnia Żółwia 
Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.