Wiedza > Polskie strony i publikacje

Nowy E-Magazyn dla miłośników zwierząt (ciekawe artykuły)

(1/2) > >>

Serpentin:
Dostępny jest już najnowszy numer E- Magazynu Spis-Hodowcow


Spis Treści:
1) Przedmowa
2) IX Spotkanie z Egzotyką dla
Najmłodszych
3) IV Krajowa Impreza z Okazji Obchodów
Światowego Dnia Żółwia
4) Zeszyt Akwarystycznych nr 12
5) Odpowiedzialna terrarystyka
6) Fundacja Epicrates
7) Moja hodowla
Obecnie dostępnych jest już 5 nr.
Możesz je pobrać
TUTAJ

Tośka:
Serpentin powiem Ci,że bardzo fajnie to wyszło.Kawał dobrej roboty.U mnie problem był z pobraniem numeru 5,ale mój syn okazał się niezawodny.Bardzo ciekawie napisane,zdjęcia świetne.Wodniaczki, a zwłaszcza zdjecie dużego i małego- niezapomniane :)
Fajnie,że tak angażujesz dzieciaki.Forumowicze zajrzyjcie,bo warto.Pozdrawiam

Serpentin:
Dziękuje za miłe słowa jest mi naprawdę przyjemnie. Praca nad złożeniem takiego numeru to nic prostego szczególnie, że razem z Kamilem mamy też wiele innych obowiązków na głowie. Jednak mam nadzieję, że chętnych autorów i czytelników nie zabraknie, a idea e-magazynu będzie cieszyła się nadal sporym zainteresowaniem. Jeśli chodzi o spotkania z egzotyką dla najmłodszych to mam nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości mniejszą ilością nieprzemyślanych zakupów i ewentualnie młodymi miłośnikami zwierząt chcących im pomagać i chronić otaczającą przyrodę. Całemu Stowarzyszeniu Krakowscy Żółwiarze przyświeca przy organizowaniu tego spotkań dla najmłodszych, że "czego się Jaś nie nauczy tego Jan nie będzie umiał".

Pozdrawiam i zachęcam pozostałych użytkowników do lektury oraz opiniowanie bieżącego numeru

Tośka:
Moi drodzy,a jak mam nadzieję,że już kazdy na forum zobaczył,przeczytał e-magazyn.Super sprawa i fotki ciekawe.A moj Marek to  i storczyka zauważył :)

an_na:
Jeśli chodzi o edukację wśród najmłodszych to jak najbardziej popieram. Sama nawet takową szerzę. Każdy znajomy mojej córki po wizycie u nas chce żółwia zaraz, teraz, natychmiast. Wystarczy powiedzieć mamie ,że bywają nosicielami żółtaczki i zapał mija...Złośliwe może ale podejrzewam, że ocaliłam tym parę żółwich istnień. ;)
Jestem też pod wrażeniem działalności Fundacji Epicrates. Pamiętam jakiegoś poparzonego jaszczura, którego powrócili do życia, był też żółw z niemiłosiernie popękaną skorupą. Ciekawe czy znaleźli dla niego odpowiedni dom.
Szacunek dla ludzi robiących tyle dobrego dla gadzinek :)
Magazyn wygląda na ciekawy, wolnej chwili muszę go dokładnie przeczytać. Gratuluję Serpentin.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej