Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 14:43:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowy portal żółwi lądowych  (Przeczytany 13189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viktoria

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw żabuti (Geochelone denticulata)
  • **
  • Wiadomości: 5021
  • Reputacja: 70
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #15 dnia: 25.01.2010, 16:55:17 pm »
myślę, że nie chodzi tu o stwarzanie sobie nawzajem konkurencji. jeżeli ktoś ma ochotę rozwijać portal 'na własną rękę' to niech tak sobie robi. i powodzenia ;)

Offline Azazella

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 17
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #16 dnia: 26.01.2010, 07:16:36 am »
Uważam, że fajnie, że powstała druga strona o tej tematyce i że nie trzeba traktować tego jako konkurencję. Po prostu fajnie być zarejestrowanym tu i tu, więcej do czytania będzie. Pozdrawiam i powodzenia ze stroną

Offline misza

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 10
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #17 dnia: 26.01.2010, 08:43:41 am »
Oczywiście, że nie chodzi o żadną konkurencję.Stworzyłam tą stronę aby przekazać jak najwięcej informacji związanych z hodowlą i opieką naszych skorupek.Większość artykułów które już się pojawiły i tych które się pojawią są napisane tylko i wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji.Tak jak pisałam już wcześniej, zależy mi na tym aby na stronie pojawiły się opisy jak największej ilości chorób i sposobów ich leczenia.Chyba wszyscy dobrze wiecie jak ważne jest aby w porę zauważyć pierwsze symptomy choroby u gadziny bo dzięki temu zwiększają się szanse na przeżycie żółwia.Miałam już do czynienia z nie jedną żółwiową chorobą, wiem co przeżywa wtedy gad i jak mu pomóc.Po prostu chciałam się tym wszystkim z Wami podzielić i myślę, że moje doświadczenia zamieszczone na stronie pomogą nie jednej gadzinie.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #18 dnia: 29.01.2010, 20:43:38 pm »
a w czym ten portal ma być lepszy od tego, na którym jesteście teraz?
Tez nie kumam, moze jak w na jednym mnie nie lubia to na drugim mam szanse... :D

Offline anna-daria

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 10
  • Geochelone pardalis
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #19 dnia: 30.01.2010, 00:42:18 am »
Z jednej strony tak jak już ktoś napisał to dobrze że powstają nowe strony gdzie można dowiedzieć się jak prawidłowo zadbać o żółwie. Jednak z drugiej strony im więcej takich stron powstaje tym bardziej są one anonimowe. Na początku każdy chce się zarejestrować na jak największej ilości stron, a później zazwyczaj brakuje czasu na to żeby na wszystkich się udzielać i wszyskie przeglądać. Ja uważam że w niektórych sytuacjach lepiej jest połączyć siły i stworzyć naprawde COŚ. Oczywiście wiem że na to potrzeba dużo czasu, dużo pracy i dużo cierpliwości. Uważam że nie ma możliwości żeby wszystkie strony były popularne. Uważam że lepiej jest pracować i rozbudowywać jedną. Jedną łatwiej jest wypromować. Jedną, którą każdy będzie kojarzył gdy tylko usłyszy słowo ŻÓŁW.
Stefanka

Offline Alicja

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: 9
  • żółw stepowy-Piękna
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #20 dnia: 22.03.2010, 17:29:32 pm »
Malwa bo znów minus będzie  ;) za prostolinijność. Która jest wspaniałą cechą,mało popularną.
Ja jestem konserwatywna.Całe życie mam jednego doktora od ..... ,jedna panią doktor od ogólnych,domową,stałą panią fryzjer,  stały sklep każdego gatunku itd. I każdy czuje się odpowiedzialny za to co robi, bo nie ma na kogo winy zrzucić.
A jak raz na jakiś czas spróbuje gdzie indziej, to wracam rychło zazwyczaj.
Ale bez nowości i konkurencji zdrowej świat by się pewno nie rozwijał tak szybko.
Ile ludzi, tyle upodobań  ;)
Alicja

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #21 dnia: 22.03.2010, 21:03:20 pm »
Myślę że padło kluczowe słowo Alicjo "zdrowej".
Ja jestem za współpracą bardziej niż za konkurencją gdzie to możliwe i o ile to możliwe.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline majka7412

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 631
  • Reputacja: 3
  • ;D
Odp: Nowy portal żółwi lądowych
« Odpowiedź #22 dnia: 26.03.2010, 19:50:39 pm »
ważne żeby było dużo takich stron, ludzie będą wiedzieli więcej o żółwiach 
pozdrawiają hela i parys