Wiedza > Polskie strony i publikacje

TurtleDay - Światowy Dzień Żółwia, czyli nasze krajowe obchody

(1/10) > >>

Serpentin:



Witam, już od maja tego roku działa nasza wizytówka w spisie-hodowcow! Dzisiaj wreszcie udało mi się uporać z zamieszczeniem wszystkich zdjęć z tego roku. Za niedługo ukażą się również filmiki z przygotowań. Wszystkich ciekawskich zachęcam do oglądnięcia naszej galerii.

Podziękowania dla:
Kamila Kowalskiego- za wykonanie wizytówki
Grażyny Augustyniak, Filipa Kamińskiego i Izabelli Halik- za wykonanie zdjęć
 
Dodano 23.12.2010, 11:50:18 amFilmy z przygotowań 2010 już na stronie!

zolwinka:
nawet nie wiedziałam że jest taki dzień... ::)

Serpentin:
UWAGA!
Właśnie ruszyła oficjalna strona Turtle Day, wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzin i mam nadzieję, że zamieszczone materiały zachęcą wszystkich do udziału w jedynej takiej imprezie. Proszę nie przejmować się na razie licznikiem i brakiem galerii, bo już po feriach ruszamy z kolejnymi aktualizacjami.

www.turtleday.terrarium.pl

Serpentin:


AKTUALIZACJA:
Kolejne aktualizacje już za nami, na stronie w galerii pojawiła się foto-relacja z pierwszych obchodów (2009), a także strona posiada już profil na facebook’u. Zapraszam do klikania „lubię to” na samym dole strony głównej.

www.turtleday.terrarium.pl

Pozdrawiam za tydzień-dwa zostanie uzupełniona galeria z II Krajowych Obchodów (2010) oraz zostanie ustawiony licznik i podana dokładna data imprezy

Serpentin:
Uwaga: znany już jest termin krajowych obchodów z okazji Światowego Dnia Żółwia – 28.05.11 (sobota). Zapraszamy na stronę główną gdzie licznik został już wyzerowany i odlicza czas do jedynej takiej imprezy ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej