Wiedza > Polskie strony i publikacje

Zoomarket

(1/5) > >>

Bartek:
Jest to strona, którą odkryłem niedawno, ładnie się reklamują, ale czy ktoś bardziej doświadczony może mi powiedzieć, czy warto korzystać z ich usług i czy warto kupić ich książki?

http://www.zoomarket.pl/

Agnieszka:
No więc z przykrością stwierdzam, że to właśnie z tych książek korzystałam gdy kupilam Tusia i to był mój największy błąd!!!!!!!!! Bzdury totalne ten facet tam wypisuje!!!!!!!!! Wyczytałam tam np.,że żółwiowi można dawać mleko i robilam tak!!!!!!!! I ryczeć mi sie chce jak sobie przypomnę!!!!! I udusiłabym tego faceta gdybym go spotkała i w zęby bym mu dała i w ja... bym go kopnęła!!!!!!!! Sorry ale zdenerwowałam się!!!!! naszczęście w porę dowiedziałam się o swoich błędach, przez te właśnie książki zrujnowałabym Tusiowi zdrowie!!!!!!! Natomiast jeżeli chodzi o sklepy to nie wiem, kryjówki mi się podobają!

Beata:
Ciekawe czemu zamknęli tamtejsze forum???  ;D

Co do książek - nie czytałam, ale słyszałam niepochlebne opinie...
Jest to w moim odczuciu taka "ferma żółwiowa" nastawiona na trzaskanie kasy i nic więcej.

Całkiem fajnie wyglądają natomiast te terraria, tylko że prawie nie ma w nich podłoża...  :-\

Kryjówki niemal kubek w kubek jak ta co znalazłam w lesie :)

Agnieszka:
Masz rację Beatko "ferma żółwiowa"  >:(

Bartek:
Ok dzięki za opinie nie będę kupował tej książki, a co do terrariów to widziałem je w TV naprawdę, niektóre ładne, ale to chyba na pokaz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej