Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 19:45:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ankieta

Czy podoba Ci się nasz banner?

Tak, zdecydowanie
Raczej tak
Tak sobie, mógłby być lepszy
Raczej nie
Zdecydowanie nie
Nie mam zdania
Nie zwracam na niego uwagi

Autor Wątek: Banner  (Przeczytany 24804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #30 dnia: 02.01.2007, 21:18:21 pm »
Właśnie, hehe  ;D
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Banner
« Odpowiedź #31 dnia: 02.01.2007, 22:00:02 pm »
Mówiłem, że muszę mieć wasze fotki bo z tymi z neta nei mogę zrobić niestety bo prawa autorkskie więc musicie mi podesłać wałsne, ale mozecie zrobić ze wszystkich stron i też jak ziewają, wtedy zrobię coś innego, ale to za jakiś czas bo teraz jadę na uczelnię. Zamieszczem trochę zmienioną wersję.


Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Banner
« Odpowiedź #32 dnia: 02.01.2007, 22:18:21 pm »
No no no   ;D  Teraz bardzo mi się podoba, jedynie napis jest jednak trochę niewidoczny, ale poza tym ślicznie jest.
Nawet się adminowi technicznemu spodobało, co się rzadko zdarza  ;D

Mam zatem prośbę do naszych userów o podesłanie własnych żółwiowych fotek do Bartka, jeśli chcielibyście aby znalazły się w bannerze - Agnieszko Twój ziewający Tusiek będzie niezastąpiony.  ;)
Możecie tez wstawić je tutaj - w tym wątku, wówczas będzie można głosować na najlepsze, jeśli fotek byłoby więcej niż da się umieścić w bannerze.

Jeśli chodzi o moje fotki to na początek proponuję te 4 które są w "galerii" w temacie "mój Tuptuś" :)
« Ostatnia zmiana: 02.01.2007, 23:38:13 pm wysłana przez Beata »
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #33 dnia: 03.01.2007, 11:02:55 am »
Jeżeli chodzi o te prawa autorskie to możecie wykorzystać wszystkie zdjęcia mojego Tusia jakie są na tym forum a jest ich troche w galerii. dodam też trochę nowych.
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Banner
« Odpowiedź #34 dnia: 03.01.2007, 12:37:33 pm »
Postaram się jak najszybciej coś wykonać, teraz nie będize komputera i mam sesję więc trochę to moze potrwać, więc proszę o zrozumienie no i wena musi najśc, aby jakoś to połączyć, ale napewno będzie.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #35 dnia: 03.01.2007, 13:00:46 pm »
Napewno coś fajnego wymyślisz, ja nie mam takiego programu żeby coś zrobić. I powodzenia w sesji, znam ten ból, hehe. Ale ten etap zycia juz za mna...
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Banner
« Odpowiedź #36 dnia: 03.01.2007, 13:13:19 pm »


No to puki jestem w domu to miałem taką wizję i mi się podoba nawet bardziej niż tamten bo są ziewające i chodzace tuśki, jest mały żółw zmamą, jestem step Beaty z starego banera, to tak dla uczczenia pamięci jeśli baner zostanei zmieniony no i jest step nulusa. Zamieściłem gady osób najaktywniejszych i tych, którzy zmagają sie z odpowiedziami na moje pytania.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #37 dnia: 03.01.2007, 14:20:02 pm »
Ten jest zdecydowanie najlepszy!!!  ;D
TUPTUŚ

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Banner
« Odpowiedź #38 dnia: 03.01.2007, 16:01:21 pm »
Cieszy mnie to no i specjalnie dla Beat zrobiłem troche jasniejszy napis tak pośrodku bo tamten był albo z a ciemny albo za jasny i nie pasował, teraz myślę, że jest widoczny, ale nie rozprasza i jest widoczny.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #39 dnia: 03.01.2007, 17:29:06 pm »
W banerze jest mój Tusiek, Tuptuś Beatki i Pomorzanka Nulusa - super!!! ;D
TUPTUŚ

Offline evereen

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 7
Odp: Banner
« Odpowiedź #40 dnia: 03.01.2007, 18:21:04 pm »
Witam wszystkich w Nowym Roku i zycze wszystkiego najlepszego  :)
Jezeli moge wtracic swoje 3gr. to wedlug mnie najlepszy jest poprzedni z bliska glowa zolwia po lewej stronie. To wymowne zolwie oko z lewej strony jest swietne. Tylko ciut, ciut bym calosc zmienila.
Jezeli mozesz Bartku (siedzisz w tym to nie powinno Ci zajac duzo czasu) to wykasuj w nim zolwia drugiego od lewej, przejdz przez to miejsce na gladko pod kolor calosci (jakis cieniowany braz) i umiesc na nim wyrazny napis tak, aby nie zaslanial zolwi (moze wyraz pod wyrazem, na skos chyba ladniej i kolor zielony chyba lepiej troche "zabrudzic" aby pasowal do forum?). A dalej w prawo trzy z przodu mniej wiecej tej samej wielkosci - Pomorzanka, ten zolty (Beatki?) jak sie patrzy w lewo (zeby mordki mialy w rozna strone) i Tuptus.
Powinno byc O.K.
Malenstwo z mama nie pasuje - jest za malutki do kompletu.
Pozdrawiam i przepraszam za marudzenie  :-*
P.S. A jak by wygladala dodatkowo litera ó w napisie podretuszowana na ksztalt zolwia (cztery male nozki i ogonek, kreska w ó to glowa  >:D)?

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Banner
« Odpowiedź #41 dnia: 03.01.2007, 18:30:37 pm »
Dzięki za uwagi, zaczekamy co powiedzą inni, jesli też chcą zmiany to zmienimy, ale z tym ó w krztałcie żółwia to bym musiał się pobawić bo nie mam takie czcionki, aby było na gotowe, ale tu ni o napis chodzi bo jego moze i nie być, tylko o różnorodność żółwi w banerze a teraz tak właśnie jest. No, ale jak będą konieczne zmiany to zmienimy, zobaczymy co powie Beata i czy admin techniczny zechce zmienić.

Offline Agnieszka

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 19
Odp: Banner
« Odpowiedź #42 dnia: 03.01.2007, 19:55:53 pm »
Ależ drugi od lewej to Pomorzanka Nulusa! Pomorzanka jest sliczna - musi zostać!!!!Lepiej wykasować mamę z maluchem i dac w to miejsce tą dużą głowę z poprzedniego banera.
TUPTUŚ

Offline evereen

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 7
Odp: Banner
« Odpowiedź #43 dnia: 03.01.2007, 20:47:28 pm »
Oczywiscie - Pomorzanka musi zostac, jest piekna. Mnie chodzilo o zmiane nie ostatniej propozycji ale przedostatniej (tej z duza glowa zolwia po lewej.
pozdr

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Banner
« Odpowiedź #44 dnia: 03.01.2007, 22:15:55 pm »
Bannerki są coraz lepsze  ;D Ten jest fajny bardzo.

Mam jednak drobne zastrzeżenie, na co zwrócił mi uwagę admin techniczny - mianowicie lepiej byłoby gdyby napis był po lewej stronie, a to dlatego że w przypadku, gdy ktoś oglądający forum ma ustawiona niższą rozdzielczość niż ta do której jest przystosowany ten banner to będzie on ucięty w miejscu napisu.
Natomiast, co do zdjęcia "z okiem" - byłoby super ale to zdjęcie niestety nie jest nasze, nie mamy prawa go wykorzystywać, ale może jakieś inne zdjęcie z tych co mamy ujęte z profilu (sama głowa) godnie by go zastąpiło...
Jestem jak najbardziej za...
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU