Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.03.2024, 15:58:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Gwiazdki  (Przeczytany 3742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Gwiazdki
« dnia: 21.08.2007, 12:02:20 pm »
Od dawna mnie nurtuje takie oto pytanie : w jaki sposób pozyskuje się te gwiazdki pod nikiem i "stopnie" (bywalec, większy bywalec...), czy jest to zależne od ilości postów, czy od czegoś innego, a jeśli to posty, to jakie są "progi" kolejnych "stopni"/gwiazdek ?? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam Sebastian.

Offline nulus

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1218
  • Reputacja: 24
Odp: Gwiazdki
« Odpowiedź #1 dnia: 21.08.2007, 14:35:26 pm »
Im więcej masz postów,tym masz wyższą rangę, aczkolwiek nie kieruj się tym. Nie nabijaj postów, nikt tu na rangi nie patrzy. Gwiazdki są dla moderatora i administratora.
Pozdrawiam, Nulus!

Offline Bartek

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1391
  • Reputacja: 10
Odp: Gwiazdki
« Odpowiedź #2 dnia: 21.08.2007, 15:52:00 pm »
gwiazdki odpowiadają progom postów, ale to jest tylko dal urozmaicenia bo to nic nei daje i nawet chyba same nazwy rang są pomieszane bo ktoś ma obserwatora a ma ponda 600 postó tak ma chyba Agnieszka. A pisz ciągle, więc jaki z niej obserwator.

Można zrobić nowe rangi, tylko jest takie pytanie, jaki rozmiar mamy do wyboru, czy to musi być takie małe, czy może być większe, np coś jak avatar, bo jeśli tak to ja mam pomysł.

Mogę zrobić takiego żółwia co trzyma karteczkę a tam będzie L1 czyli level 1

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Gwiazdki
« Odpowiedź #3 dnia: 21.08.2007, 22:19:31 pm »
Wszystko już koledzy wyjaśnili, ja dodam tylko że faktem jest że nie mam "pomysłu na rangi" i jest co jest, bo wyłączyć się nie dało. Nie ma to żadnego znaczenia. Kiedyś była o tym mowa na forum.

Edytuje posta, znalazłam linka, oto on: http://testudo.draknet.sytes.net/index.php?option=com_smf&Itemid=31&topic=228.0
« Ostatnia zmiana: 21.08.2007, 22:26:29 pm wysłana przez Beata »
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU