Strona/Forum > Serwis i forum

Kultura na forum, a raczej jej brak....

<< < (2/7) > >>

ןคภ ๒z:
Ja nie wypowiem się w tej sprawie, bo wiem jaki jest Tomasz (rozumiem go) i wiem jaka jest Minka (ją oczywiście też rozumiem). W moich wątkach Tomasz udziela dobrych rad tylko czasami ujmuje je inaczej niż my chcemy ich słuchać. Minka zawsze stara się być dla nas miła i może jest bardziej "koleżeńska"... Tu akurat jestem bezstronny, bo spotkały się dwa zupełnie inne "typy ludzi". Moim zdaniem to taki zbieg okoliczności, że do tej kłótni doszło...  :-X
 
PS:
Też uważam, że wiadomość powinna zostać prywatną.  :-\

Curcuma43:
Jeden z moich profesorów powiedział mi kiedyś: - cokolwiek napiszesz - jedni powiedzą, że to, co napisałeś, jest dobre, inni, że takie sobie, jeszcze inni, że do niczego - i wszystkie oceny będą słuszne.
-Jan Twardowski


Jedno jest pewne z Wasza pomoca gadziny maja lepsze warunki mieszkaniowe ,odpowiednia diete i sa szczesliwsze
:)

Carolina:
Mylę się czy brakiem kultury (tak rzekomo deficytowej na forum) jest upublicznianie prywatnych wiadomości?  :-\
Zgadzam się z FRUGO jeżeli chodzi o formę wypowiedzi założyciela tegoż wątku a także pisanie przez niego do innych per "dzieciak" itp, co wymaga wiele do życzenia. Nawet jeżeli dzieciak też należy mu sie SZACUNEK.
No cóż miałam się nie mieszać ale to tak smutne, a może nawet żałosne (?) że nie mogłam wręcz.

margherita:
niestety (albo stety)jest nas tu ladna grupka.kazdy z nas jest inny,ma inne poglady i charaktery.ciezko jest abysmy wszyscy byli takiego samego zdania :)jedno natomiast jest pewne,czy to bedzie dzieciak czy nie,zasluguje na szacunek,czy to publiczny czy nie ;)oprucz tego ze jest tu mowa glownie o zolwiach,wymieniamy sie tu roznymi opiniami.fajnie by bylo zeby ta cala wymiana oparta byla glownie na wypowiedziasz z szacunkiem do innych.co wcale nie znaczy,ze musimy sie zdadzac z opinia innych ;)

semiramida:
Niniejszym informuję, że konto Minki nie zostanie w żadnym wypadku skasowane.
Dodam przy tym, że w mojej ocenie to właśnie publikowanie prywatnej korespondencji jest brakiem kultury.
To, co piszecie sobie na privie, powinno zostać między Wami. Nie widzę tu żadnego naruszenia regulaminu. Może sformułowanie nie było eleganckie, ale też nie wulgarne czy obraźliwe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej