Strona/Forum > Serwis i forum

Kultura na forum, a raczej jej brak....

(1/7) > >>

TomaszW:
Temat powraca jak bumerang..... Niestety.Co jakiś czas pojawiają się osoby, które myślą, że skoro są w internecie anonimowe to są jednocześnie bezkarne.Staje się to coraz bardziej powszechne.Uważam że za takie zachowanie forum powinno kasować konto użytkownika.
Oto przykład (przysłane mi dziś na priv - aby nie było świadków):


Minka
(Bez tematu)
« Wysłane do: TomaszW : Dzisiaj o 18:04:02 »
Cytuj  Odpowiedz  Usuń 
Wiesz. Dorosła osoba wie kiedy milczeć i nie robić z siebie głupka. Ty się zachowujesz jak dzieciak z gimnazjum i nie wiesz kiedy odpuścić. Odwal się ode mnie i tyle. Ja za to postaram się zapomnieć, że ktoś taki jak Ty istnieje. Będzie z pożytkiem dla wszystkich. Tylko znowu nie tup nóżką mówiąc, że nie wiem gdzie przecinki stawiać bo się znowu ośmieszysz.

oliwka660:
Ja jedyne co mam do powiedzenia to, to że jeżeli ktoś wysyła Tobie wiadomość prywatną to niech ona taką pozostanie.
Gdyby Minka chciała, powiedziała by to na forum, ale chciała żeby to pozostało między Wami dlatego wysłała Pw..

Jednak Tomaszu, nie pozostajesz bezkarny. Było o tym wiele na forum żeby nie "krzyczeć" za jakiś błąd ortograficzny,
kropki czy przecinki...

Tyle ode mnie, mam nadzieję że nikogo nie uraziłam  ;)

TomaszW:

--- Cytat: oliwka660 w 10.03.2013, 18:53:10 pm ---
Gdyby Minka chciała, powiedziała by to na forum, ale chciała żeby to pozostało między Wami dlatego wysłała Pw..

--- Koniec cytatu ---

Nie napisała tego na forum, gdyż obawiała się tego, że wszyscy zobaczą jej prawdziwe oblicze...

Wiadomości na priw. nie mogą służyć do bezkarnego obrażania innych.Nie takie jest ich przeznaczenie.

margherita:
napewno nie jest przyjemnie dostac takiego pw.
nie chcem sie mieszac,ale pamietam jak na poczatku na moja ortografie(ktora zreszta lamie do dzis) tez zwracalo sie uwage.powiem szczeze ze nie wiele mnie to obchodzi.nie pisalam do nikogo na pw,z urazami, uznalam,ze komu sie podoba to nich czyta komu nie,to nie ;)
jestem jednak za tym zeby Minka wypowiedziala sie w tej sprawie osobiscie.
Tomasz masz racje co do "wiadomosci" ale warto tez uslyszec wersje tej drogiej strony :)

FRUGO:
TomaszW nie powinieneś pokazywać tej wiadomości. Ale ja się przyznam , że mnie też wkurzasz  ::) Masz się za jakiegoś  bosa. Wiesz , ty wszystkich uczysz; brak kropek, brak przecinków , źle piszesz Jan_BZ ... (-można by wymieniać w nieskończoność). Znasz się na żółwiach i udzielasz nam dobrych porad , ale czasami zachowujesz się... Masakrycznie  :o  Ja Cie osobiście nie znam i do Ciebie nic nie mam. Popraw swoje  zachowanie bo coraz więcej ludzi na forum ma do Ciebie żal.  :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej