Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 20:49:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Kultura na forum, a raczej jej brak....  (Przeczytany 15079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #15 dnia: 11.03.2013, 00:24:09 am »
Ach zwracam honor. Pomyliłam w nerwach nicki. Tak wiec wybacz, że Cię oskarżyłam, o tę obrazę
 w wątku o wegetarianizmie, bo to nie Ty to zrobiłeś. Przepraszam. Aczkolwiek reszta moich zarzutów pozostaje bez zmian.

O ile obrażanie, w moim odczuciu, ludzi którzy jedzą mięso, jakoś przeżyłam,  (...)
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

TomaszW

  • Gość
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #16 dnia: 11.03.2013, 00:53:41 am »
Tomasz, wspaniale wychowany jesteś, że wolisz wyciągać na forum , to co ja do CIEBIE pisze, niż jak dorosły człowiek mi odpisać na priv. Wkurzasz mnie na każdym kroku. O ile obrażanie, w moim odczuciu, ludzi którzy jedzą mięso, jakoś przeżyłam, tak przeżyć nie mogę, że naprawdę fajnym, mądrym dzieciakom rozdajesz minusy jak cukierki ;/ Za nic! Za to, że pytają, nawet jak to już gdzieś było, za to, że MYŚLĄ- bo pytania są oznaka myślenia. Po raz kolejny, jak byś nie zrozumiał wcześniej - bzdurami nazwałam Twoje dziwne insynuacje i przemilczenie problemu który widziałeś. Brakiem szacunku jest nazywanie mnie "dziewczynką". Przypominam Ci, że jestem dorosłą osobą. Tak to sobie mów do swoich koleżaneczek. PISZESZ a nie mówisz tutaj, wiec chyba jesteś w stanie to przemyśleć?  Nie mam zamiaru Cię szanować nawet odrobinę, skoro Ty nie szanujesz ani mnie ani innych. Nie miałeś czego się doczepić już, to wyjechałeś z ortografią i interpunkcją. Zachowanie godne osoby dwa razy starszej ode mnie. Mówię, tylko tupnięcia nogą brakowało. Dowalasz po raz kolejny w wątkach jakieś dziwne insynuacje. Tak Cie ubodło to, że napisałam ,żebyś się odwalił? To powtórzę to jeszcze raz. Napisałam do Ciebie na priv żeby oszczędzić innym czytania naszych kłótni. Ale skoro wolisz prac brudy publicznie to powiem Ci jeszcze raz, tak żebyś zrozumiał. Jesteś chamski, nieuprzejmy i nie szanujesz innych.Nic nie mam do Twoich rad o ile ich udzielasz a nie zachowujesz się jak dziecko "bo ktoś za dobrą rade na Ciebie naskoczy". Tyle mam Ci do powiedzenia. Zejdź ze mnie, przemyśl jak się zachowujesz i ODCZEP SIĘ OD MOJEJ OSOBY. Wole udawać, że nie istniejesz niż tracić czas i nerwy na taka osobę jak Ty. Nie utrudniaj mi tego z łaski swojej. jak już napisałam, tak lepiej będzie dla wszystkich.

Sama bym z chęcią przez takich ludzi jak Tomasz odeszła z forum. Ale są tu ludzie też tak życzliwi i pomocni, że żal mi ich zostawiać, przez kogoś takiego. Też czuje, że zostałam obrażona a jakoś nie krzyczę, żeby Ci konto zablokowali, chociaz Ty Tomaszu, obrażasz mnie publicznie.

Osoby które musiały to czytać, przepraszam najmocniej. Moim celem było oszczędzenie wam, spraw które dorośli ludzie załatwiają między sobą a nie na forum publicznym.
[/i]

Czy po tej litanii obraźliwych słów pod moim adresem regulamin forum nadal nie został naruszony?

Tego już zbyt wiele.Nie udzielam się tu po to, aby czytać na swój temat takie rzeczy.Mam dosyć.
« Ostatnia zmiana: 11.03.2013, 00:58:18 am wysłana przez TomaszW »

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #17 dnia: 11.03.2013, 01:10:21 am »
To, że jesteś niewychowany bo wyciągasz privy na forum to dla mnie i chyba paru osób raczej stwierdzenie, niż obraza. Jeżeli uraziło to przepraszam i mówię, że zachowujesz się niekulturalnie.  To, że mnie wkurzasz to moje subiektywne odczucie. To, że przemilczałeś to fakt, i, że pomimo mojej prośby dalej drążysz temat i rzucasz dziwne komentarze to fakt. To, że nie mam zamiaru szanować kogoś kto mnie nie szanuje to moja prywatna wola. Twoje zachowanie było i jest nadal dziecinne i to po trosze fakt po trosze moje prywatne odczucie. Wybacz słowo chamski.. Może być zachowujesz się niemiło i nieuprzejmie jeżeli brzmi to mniej rażąco. Nie szanujesz mnie co widać i nie szanujesz innych bo rozdajesz minusy za nic. "Odczep się" i "zejdź ze mnie" nie są ani wulgarne ani obraźliwe. Wyraziłam swoje prośby, bo jedną wcześniejszą, ba, nawet dwie zignorowałeś. To, że wole udawać, że nie istniejesz to chyba lepiej dla Ciebie? bo dla mnie na pewno i chyba to też nie jest nic obraźliwego?

Po prostu mnie zignoruj, ja Ciebie także zignoruję i skończ ten cyrk już. Szkoda moich, Twoich nerwów. Ja i tak mam zdanie o Tobie wyrobione i wierz mi, że na prawdę nie jest ono dobre. To, że tak błagasz o wywalenie mnie z forum to będzie tylko ze szkodą dla mojego Mańka. Ale może osoby które nie mają mnie za agresora chcącego zataić swoje niecne żądze i wredny charakter zdążą mi dać na siebie namiary żebym w razie co mogła liczyć na ich pomoc.
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

Offline evereen

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 7
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #18 dnia: 11.03.2013, 09:39:09 am »
Ech Minka dziecko drogie, nie odpusclas i dopielas swego. Twoje zdanie jest nieomylne, niepodwazalne, i najwazniejsze. I niewazne, ze przy okazji obrażasz innych.
Zostajesz z nim na forum wiec mozesz juz sie uspokoic.

Ja, po kolejnych rzadkich odwiedzinach, znowu opuszczam je na ladnych pare miesiecy bo akceptowanie takiego postepwania przez innych uzytkownikow (w tym administratorow  :o) to nie sa moje klimaty.

Pozdrawiam.

Offline FRUGO

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #19 dnia: 11.03.2013, 09:40:48 am »
Wiele osób się wypowiedziało, ale nie ma powodu aby dręczyć jeszcze ten temat  ::) . Wyciągnijmy wnioski z tej sytuacji :-* TomaszW niektórych denerwuje twoje zachowanie.Po prostu staraj się nie mówić o błędach ort. A inni mogą nie używać "brzydkich słów"  i  być po prostu milsi.  ^-^
(Sorry , że użyłam; "brzydkich słów" , że nie umiałam tego inaczej ująć)
Pozdrawiam FRUGO  :-*

Offline semiramida

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1922
  • Reputacja: 67
  • 1992-2012 stepówka Kubusia, od 2013 lampart Bączek
    • Dziennik o żółwicy stepowej
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #20 dnia: 11.03.2013, 14:11:11 pm »
Ja, po kolejnych rzadkich odwiedzinach, znowu opuszczam je na ladnych pare miesiecy bo akceptowanie takiego postepwania przez innych uzytkownikow (w tym administratorow  :o) to nie sa moje klimaty.

Jak rozumiem, czułabyś się bardziej komfortowo na forum moderowanym autorytarnie? Bo w moim odczuciu usunięcie komuś konta za to, że chcąc zakończyć kłótnię, napisał komuś priva wyraźnie ucinającego dyskusję - to byłaby niewspółmierna szykana.
Nie twierdzę, że styl tego komunikatu mi się podobał, chodzi o to, że swoją formą nie naruszał regulaminu i nie widzę powodu, by wyciągać teraz konsekwencje.
Od tego jest reputacja, aby minusować użytkownika za niemiłe zachowanie, a nie kasacja konta!
Chcesz adoptować lub oddać żółwia do adopcji? Zajrzyj tu --> ADOPCJE ŻÓŁWI NA FORUM

Offline Viktoria

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw żabuti (Geochelone denticulata)
  • **
  • Wiadomości: 5021
  • Reputacja: 70
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #21 dnia: 11.03.2013, 14:41:58 pm »
Tomasz cały czas piszesz jaki to jesteś dorosły, a nawet "stary". Dorosłe osoby powinny sobie radzić z krytyką. Ty bardzo często krytykujesz to co robią inni, teraz ktoś skrytykował Ciebie, takie jest dorosłe życie.... Masz do powiedzenia mądre rzeczy, dobre rady, ale przekazujesz je w nieprzyjemnej formie, pomyśl czy nie warto zmienić po prostu sposobu przekazu.

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #22 dnia: 11.03.2013, 16:22:08 pm »
I to wszystko przez te nieszczęsne drewienka Stefanowe?? wyzywacie się od chamów , prostaków, głupków i co tam jeszcze było?!aa ...dziewczynek ;)
Ludzie co jest z Wami?
Jan już dawno je wyrzucił a tu takie dymy? Po co? Na co?

Offline ןคภ ๒z

  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2314
  • Reputacja: 37
  • greki Stefan i Daisy
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #23 dnia: 11.03.2013, 17:00:33 pm »
Przez tą całą kłótnię czuję się wręcz obrażony!!!  >:D
Tak jakby to była moja wina... Proszę przestańcie się kłócić.  :'( Nie lubię takich sytuacji, zwłaszcza jak ja jestem w to "wplątany". Dzięki an_na za to co napisałaś.
Pozdrawiam ןคภ ๒z

Offline FRUGO

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #24 dnia: 11.03.2013, 19:05:01 pm »
OGARNIJCIE SIE  Mam dosc jak Jan_BZ  :'( . No kto jeszcze chce sie  pokłócić? Po prostu czekamy! Wy w necie necie wylodowac  chcecie?

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #25 dnia: 11.03.2013, 19:10:46 pm »
Ale sprawa jest już zamknięta. Ja napisałam co miałam do napisana Tomasz jak widać też. To nie Twoja wina Jan pod żadnym pozorem i nawet nie próbuj tak myśleć! :*  Fajny chłopak jesteś i już ! :)

W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

Offline FRUGO

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #26 dnia: 11.03.2013, 19:22:34 pm »
Czy MODERATOR może zamknąć wątek?   Bez sensu ciagnac ten temat :-*
« Ostatnia zmiana: 11.03.2013, 19:27:06 pm wysłana przez FRUGO »

Offline barto_nt

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 5
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #27 dnia: 11.03.2013, 19:38:57 pm »
Się lepiej stworzeniami zajmijcie zamiast p......ć głupoty.

Offline margherita

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1419
  • Reputacja: 23
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #28 dnia: 11.03.2013, 19:48:11 pm »
 :o krotko,zwiezle i na temat..... :laugh:
Nigdy nie walcz o przyjazn,bo o prawdziwa nie musisz,a o falszywa nie warto :)

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Kultura na forum, a raczej jej brak....
« Odpowiedź #29 dnia: 11.03.2013, 22:15:55 pm »
Na prośbę TomaszaW jego konto zostało usunięte.
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU