Strona/Forum > Serwis i forum

Poprawianie umieszczonej wiadomości

(1/2) > >>

evereen:
Ojej, znowu mam problem  :o
Na podgladzie zdjecia byly rozmieszczone tak jak chcialam, po wyslaniu sie przemiescily. Chcialam poprawic poprzez edycje swojej wiadomosci i nie moge. Nie ma takiej mozliwosci (jest tylko cytowanie)? Dlaczego? A moze znowu nie widze jakiegos przycisku?
Pozdr.

Beata:
Hmm, co do przemieszczenia zdjęć - testowałam w "Testowni" wstawianie fotek opatrzonych tekstem i dawałam podgląd i nie zauważyłam różnicy między podglądem a wysłanym postem, może więc po wygenerowaniu podglądu coś zmieniłaś w poście (np. przypadkowo)...

Ogólnie aby z lewej czy prawej strony zdjęcia nie było napisu nie można umieszczać ich w tej samej linii co tagu (linka) związanego ze zdjęciem. Należy go umieścić nad lub pod tym linkiem - wówczas zdjęcie jest wyrównane do lewej strony a napis go nie przesuwa w poziomie w prawo.

Edycji wiadomości można dokonywać przez 10 minut od wysłania postu - tak mamy to ustawione. Po upływie tego czasu w post może ingerować jedynie moderator lub administrator, lecz na ogół tego nie robimy, tzn. nie poprawiamy drobnych niedoróbek, literówek itp., to już nie nasza rzecz jak kto pisze.

Jeśli natomiast użytkownik ma życzenie aby coś poprawić w jego poście, to proszę o kontakt - najlepiej wysłanie wiadomości prywatnej - zmienię wówczas co trzeba.  :)

evereen:
No to juz wiem, dziekuje. Jak dobrze zrozumialam, moge przez dziesiec minut poprawiac. Zaraz przetestuje  :)

evereen:

No to juz wiem, dziekuje. Jak dobrze zrozumialam, moge przez dziesiec minut poprawiac. Zaraz przetestuje  :)
Nacisnelam na przycisk "Cytuj", dopisuje to zdanie i powtornie wysylam...

evereen:
No to nic z tego. Nie potrafie. Gdy wysle wiadomosc to nie mam na dole okna z jej trescia do powtornej edycji i poprawiania. Naciskanie jedynego przycisku "Cytuj" dalo okienko z trescia. ale wiadomosc jest nowa.
Co robie nie tak?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej