Strona/Forum > Serwis i forum

Problem z logowaniem się

(1/2) > >>

TomaszW.:
Od kilku dni nie mogę się zalogować i w związku z tym założyłem kolejne konto.Piszę to zawczasu, aby nie oskarżono mnie o kombinowanie i zakładanie kont fikcyjnych.Wychodzi na to, że teraz mam dwa konta i jest zamieszanie..... ???

admin:
Witam,
Być może warto przypomnieć jak się załatwia takie sprawy:
1. Jeśli nie można się zalogować z powodu błędnego hasła, to najlepiej spróbować użyć opcji przypominania hasła ("Zapomniałem hasła").
2. Jeśli powodem jest inny błąd, to najlepiej skontaktować się z administratorami bezpośrednio z użyciem formularza kontaktowego (www.zolw.info -> Napisz do nas, lub po prostu http://www.zolw.info/kontakt.

Czego nie powinno się robić:
1. Zbędnego zamieszania,
2. Pisania do wszystkich możliwych użytkowników forum w tej sprawie (oczywiście z wyjątkiem administratora, który może coś poradzić).
3. Tworzyć nowych kont, chyba że administrator stwierdzi, że nie ma innej możliwości odzyskania starego konta (co nigdy nie powinno wystąpić).

Proszę przeczytać powyższą instrukcję i się do niej zastosować.

Pozdrawiam,
Admin Techniczny


--- Cytat: Polonia w 27.04.2013, 17:25:08 pm ---Od kilku dni nie mogę się zalogować i w związku z tym założyłem kolejne konto.Piszę to zawczasu, aby nie oskarżono mnie o kombinowanie i zakładanie kont fikcyjnych.Wychodzi na to, że teraz mam dwa konta i jest zamieszanie..... ???

--- Koniec cytatu ---

TomaszW.:
Nadal nie mogę się zalogować, mimo że zmieniłem już hasło kilka razy. :(

an_na:
Jest jeszcze inny sposób! Osoba bez dostępu dzwoni do tej co ma dostęp i ta kontaktuje się z Ankan! Dostęp wraca piorunem ;)

TomaszW.:
Pisałem do ankan i semiramidy, a one powiadomiły administratora, który mi to wypomniał (patrz wpis wyżej).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej