Strona/Forum > Serwis i forum

Serwis www.zolw.info na Facebooku

(1/2) > >>

Beata:
Dziś założyłam konto dla serwisu na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Konta osobistego tam ani na żadnej nk itp. nie posiadam, ale uznałam że takie konto dla strony może być ciekawą formą promocji strony czy publikowania i pingowania zainteresowanym najnowszych informacji, w tym adopcyjnych.

Zapraszam do odwiedzin, wpisów, komentarzy czy czego tam się da, w sumie na razie nie wiem do końca jak się tym ustrojstwem obsługiwać. No i jak ktoś ma konto na FB i nas lubi to może dać temu wyraz klikając "Lubię to"... :)

http://www.facebook.com/pages/Serwis-milosnikow-zolwi/160437897321746

Napiszcie też jak się Wam podoba ta inicjatywa...  ::)

Bartek:
Inicjatywa, fajna na pewno przyciągnie nowe osoby bo jednak większość osób chyba takie konto posiada - ja osobiście nie posiadam - więc sukces murowany.

Jagla5:
No i zwiększy liczbę użytkowników ;). Ale najważniejsze są tu żółwie. Im więcej posiadaczy tych gadów "nawróci" się ze złej diety i złych warunków tym lepiej. A może zaczniemy wysyłać link do forum osobą które posiadają żółwie na portalach??

neo:
ja niestety nie posiadam FB z portali społecznościowych mam tylko - nasza klasa i tyle mi wystarczy
pomysł bardzo fajny jak każdy promujący dobre traktowanie żółwi . ważne żeby ludzi uświadamiać czym powinni karmić swoje pupile bo u nas z tym strasznie wszystko kuleje

Viktoria:
Dobry pomysł :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej